Sieć Plus wprowadza usługę Wi-Fi Calling dla iPhone i iPad. To nie żart! polecane, ciekawostki Wi-Fi Calling w plusie na iPhone, Wi-Fi Calling w plusie, Wi-Fi Calling w plus na iPhone, Wi-Fi Calling w app store, Wi-Fi Calling, volte w plus, volte, plus Wi-Fi Calling w app store, Plus, iPhone, iOS, Apple, aplikacja Wi-Fi Calling na iOS  Brakowało Wam Wi-Fi Calling w sieci Plus? Jeśli tak to mamy dobre wieści. Od teraz będziecie mogli bez problemu korzystać z Wi-Fi Calling w sieci Plus.  Wi fi calling plus

Sieć Plus wprowadza usługę Wi-Fi Calling dla iPhone i iPad. To nie żart!

Brakowało Wam Wi-Fi Calling w sieci Plus? Jeśli tak to mamy dobre wieści. Od teraz będziecie mogli bez problemu korzystać z Wi-Fi Calling w sieci Plus.

Niestety aby możliwe było korzystanie z opcji Wi-Fi Calling w sieci Plus konieczne jest pobranie aplikacji z App Store o nazwie Wi-Fi Calling+. Link znajdziecie na dole wpisu.

Sieć Plus wprowadza usługę Wi-Fi Calling dla iPhone i iPad. To nie żart! polecane, ciekawostki Wi-Fi Calling w plusie na iPhone, Wi-Fi Calling w plusie, Wi-Fi Calling w plus na iPhone, Wi-Fi Calling w app store, Wi-Fi Calling, volte w plus, volte, plus Wi-Fi Calling w app store, Plus, iPhone, iOS, Apple, aplikacja Wi-Fi Calling na iOS  Brakowało Wam Wi-Fi Calling w sieci Plus? Jeśli tak to mamy dobre wieści. Od teraz będziecie mogli bez problemu korzystać z Wi-Fi Calling w sieci Plus.  plus 1

Po pobraniu wpisujemy numer telefonu i czekamy na aktywację. Mi jak narazie nie udało się aktywować usługi ponieważ na ekranie mojego telefonu pojawia się komunikat, że nie jestem zarejestrowany jako użytkownik Wi-Fi Calling.

Aplikacja dostępna jest zarówno na iPhone jak i iPad. Jak Wam się uda uruchomić usługę to koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Uwaga! Z informacji jakie uzyskałem od Plusa usługa ta działa tylko u osób mających abonament. Użytkownicy MIX-a, czy telefonu na kartę niestety nie będą mogli jej aktywować..

[app 1357091692]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top