Sileo zastąpi Cydie ciekawostki Wideo, sileo, Cydia  Obecnie czekam na iPada Air z iOS 11.2.2, żeby zrobić Jailbreak, ale z dnia na dzień pojawiają się nowe interesujące informacje od Coolstara i jego świty. Cydia 1300x700

Sileo zastąpi Cydie

Obecnie czekam na iPada Air z iOS 11.2.2, żeby zrobić Jailbreak, ale z dnia na dzień pojawiają się nowe interesujące informacje od Coolstara i jego świty.

Okazuje się, że chłopaki pracują nad Sileo, które ma być alternatywą dla obecnie używanej Cydii.

Sileo pozwoli na pobieranie wtyczek lub aplikacji w ten sam sposób, co Cydia, więc każdy sobie z tym poradzi. Mało tego historia zakupionych wtyczek będzie przeniesiona do Sileo, co sprawi że nie będziemy musieli płacić dwa razy za te same wtyczki i aplikacje.

Wg Coolstara Cydia jest kompatybilna z iOS 11 tylko dzięki wielu obejściom, które na dłuższą metę mogą powodować problemy podczas użytkowania. Ponadto Saurik już nie zajmuje się rozwojem swojego dziecka, a dla zespołu Elektra oznacza to przejście na nową platformę.

Nowy sklep powstał z myślą o 64 – bitowych urządzeniach mobilnych Apple i tylko z nimi będzie w pełni kompatybilny. W praktyce oznacza to również działanie wyłącznie z iOS 11. Użytkownicy z iOS 10 będą musieli dalej trzymać się Cydii lub przesiąść się na Installer 5, który niedługo powinien zadebiutować.

Sileo zastąpi Cydie ciekawostki Wideo, sileo, Cydia  Obecnie czekam na iPada Air z iOS 11.2.2, żeby zrobić Jailbreak, ale z dnia na dzień pojawiają się nowe interesujące informacje od Coolstara i jego świty. Screen Shot 2018 07 16 at 1.48.10 PM 768x905

To nie koniec ciekawostek, ponieważ chłopaki pracują również nad zastępstwem dla Safe Mode i Substitute, co z pewnością przyda się bardziej ryzykownym użytkownikom. Obie wtyczki przydadzą się podczas instalowania niekompatybilnych aplikacji i rozszerzeń.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top