Spotify

Siri i Spotify wkrótce mogą się zaprzyjaźnić

Spotify podobno rozpoczęło negocjacje z Apple w kwestii dodania integracji z Siri dla swojej aplikacji. Możliwość ta ma pojawić się w iOS 13.

Integracja ma się podobno zaczynać i kończyć na głosowym wybieraniu utworów do odtworzenia w obrębie list odtwarzania, albumów i pojedynczych utworów. Podobno jest to możliwe dzięki wprowadzeniu nowych API dla Siri, pozwalających asystentowi głosowemu Apple łączyć się z aplikacjami odpowiedzialnymi za odtwarzanie muzyki.

Siri i Spotify wkrótce mogą się zaprzyjaźnić polecane, ciekawostki SiriKit, Siri, iOS 13, Apple  Spotify podobno rozpoczęło negocjacje z Apple w kwestii dodania integracji z Siri dla swojej aplikacji. Możliwość ta ma pojawić się w iOS 13. iOS13 1 650x350

SiriKit jest nieodłącznym elementem iOS 13, który jest obecnie w fazie zamkniętych i publicznych testów. Nowy element oprogramowania ma pozwolić na działanie asystenta w wielu muzycznych aplikacjach, które pozwalają słuchać muzyki, podcastów lub radia.

The Information wyklucza specjalną współpracę między obydwoma koncernami, ale wsparcie dla Siri może oznaczać, że w niedalekiej przyszłości Spotify zagości również na głośniku Homepod.

iOS 13 pojawi się w przyszłym miesiącu i właśnie wtedy Spoti powinno dostać integrację z asystentem głosowym.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry