Siri przestanie odczytywać treść ukrytych powiadomień po aktualizacji iOS ciekawostki Siri, odczytywanie ukrytych wiadomosci, iOS, Apple  Apple nie przestaje mieć problemów ze swoim oprogramowaniem, ponieważ pojawił się kolejny błąd. Tym razem jest on związany z Siri, asystentka głosowa jest teraz w stanie odczytywać treść ukrytych na ekranie blokady powiadomień. Siri1 1300x700

Siri przestanie odczytywać treść ukrytych powiadomień po aktualizacji iOS

Apple nie przestaje mieć problemów ze swoim oprogramowaniem, ponieważ pojawił się kolejny błąd. Tym razem jest on związany z Siri, asystentka głosowa jest teraz w stanie odczytywać treść ukrytych na ekranie blokady powiadomień.

Siri jest w stanie je odczytać nawet po ukryciu ich w wyświetlaniu, jest to szczególnie widoczne w przypadku aplikacji takich, jak Whatsapp, Messenger i Snapchat. Problem nie dotyczy fabrycznej aplikacji Wiadomości, nad którą pieczę sprawuje samo Apple.

Siri przestanie odczytywać treść ukrytych powiadomień po aktualizacji iOS ciekawostki Siri, odczytywanie ukrytych wiadomosci, iOS, Apple  Apple nie przestaje mieć problemów ze swoim oprogramowaniem, ponieważ pojawił się kolejny błąd. Tym razem jest on związany z Siri, asystentka głosowa jest teraz w stanie odczytywać treść ukrytych na ekranie blokady powiadomień. siri

Amerykanie zdają sobie sprawę z zaistniałej sytuacji i szykują dla użytkowników poprawkę, która wyeliminuje błąd i będzie nieodłącznym elementem kolejnej aktualizacji oprogramowania. Najbardziej logicznym wyborem dodania poprawki będzie wydanie iOS 11.3, który obecnie jest w fazie testów. Nie wydaje mi się, żeby Apple bawiło się teraz w wydawanie iOS 11.2.7.

Teoretycznie mogą wyeliminować błąd w kolejnej wersji testowej iOS 11.3 i tak byłoby najlepiej, bo później zabezpieczenie pojawi się od razu w wersji udostępnionej wszystkim użytkownikom.

Użytkownicy szybko zareagowali na nowy błąd, przede wszystkim dlatego, że Siri jest teraz w stanie odczytywać treść powiadomień. W wielu przypadkach mogą być tam wrażliwe dane, np. z pracy, a nie wydaje mi się, żeby każdy chciał słuchać treści powiadomień. Jestem w stanie ich zrozumieć, a Apple pracuje już nad poprawką, która niebawem powinna się pojawić. W takiej sytuacji trzeba czekać na kolejną aktualizację iOS.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top