Siri wie wszystko o nadchodzących Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w Rosji ciekawostki Siri, Rosja, mistrzostwa świata w piłce, Apple  Już jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji, więc Siri jest już w 100% gotowa na to wydarzenie. A Wy? MS2018

Siri wie wszystko o nadchodzących Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w Rosji

Już jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji, więc Siri jest już w 100% gotowa na to wydarzenie. A Wy?

Od teraz fani piłki nożnej będą mogli dowiedzieć się za pośrednictwem Siri, kiedy odbędzie się dany mecz, czy na którym kanale będzie transmisja no i oczywiście poznać wynik po zakończonej rozgrywce.

Siri wie wszystko o nadchodzących Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w Rosji ciekawostki Siri, Rosja, mistrzostwa świata w piłce, Apple  Już jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji, więc Siri jest już w 100% gotowa na to wydarzenie. A Wy? siri soccer001 780x867

Oprócz aktualizacji Siri w App Store powstał specjalny dział dotyczący Mistrzostw w Rosji w którym zebrane zostały wszystkie informacje na ten temat.

Dla przypomnienia dodam, że pierwszy mecz naszej drużyny, czyli mecz Polska – Senegal obędzie się 19.06 o godzinie 17.

Jeśli chcecie poznać cały terminarz tegorocznych Mistrzostw to zapraszam Was do tego wpisu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top