Siri zdradziła datę wiosennej konferencji Apple polecane, ciekawostki wiosenna prezentacja Apple, Siri, konferencja Apple, 2021  Czekacie na wiosenną prezentację Apple? Jeśli tak to mamy dobre wieści. Siri zdradziła datę konferencji na której zobaczymy nowe iPady Pro, AirTag i inne produkty giganta z Cupertino. AppleStore

Siri zdradziła datę wiosennej konferencji Apple

Czekacie na wiosenną prezentację Apple? Jeśli tak to mamy dobre wieści. Siri zdradziła datę konferencji na której zobaczymy nowe iPady Pro, AirTag i inne produkty giganta z Cupertino.

Jak widzicie na poniższym screenie Siri w odpowiedzi na pytanie ?Kiedy jest następne wydarzenie Apple? odpowiedziała: ?Specjalne wydarzenie odbędzie się we wtorek 20 kwietnia w Apple Park w Cupertino w Kalifornii. Wszystkie szczegóły można znaleźć na Apple.com?.

Siri zdradziła datę wiosennej konferencji Apple polecane, ciekawostki wiosenna prezentacja Apple, Siri, konferencja Apple, 2021  Czekacie na wiosenną prezentację Apple? Jeśli tak to mamy dobre wieści. Siri zdradziła datę konferencji na której zobaczymy nowe iPady Pro, AirTag i inne produkty giganta z Cupertino. siir apple event april 20

Zatem konferencja, która miała odbyć się pod koniec marca finalnie obędzie się pod koniec kwietnia. Wydarzenie będzie prawdopodobnie nagranym wydarzeniem bez udziału mediów i powinno być transmitowane na żywo w witrynie Apple i kanale YouTube.

Oczywiście gdy tylko gigant z Cupertino oficjalnie potwierdzi datę konferencji od razu damy Wam znać.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry