etui 4

Skórzane etui Apple na iPhone 14 na pierwszych zdjęciach

Informator Majin Bu udostępnił na Twitterze pierwsze zdjęcia na których możemy zobaczyć skórzane etui Apple na iPhone 14  i iPhone 14 Pro.

Zdjęcia pokazują kolory nadchodzących skórzanych etui Apple dla całej serii iPhone 14. Sądząc po zdjęciach, akcesoria będą dostępne w kolorze czarnym, pomarańczowym, zielonym, fioletowym, brązowym i fioletowym.

Etui do iPhone 14 | iPhone 14 Pro

Skórzane etui Apple na iPhone 14 na pierwszych zdjęciach ciekawostki skorzane etui na iPhone 14 pro, skorzane etui na iPhone 14, iPhone 14, etui na iphone 14 pro, etui na iphone 14  Informator Majin Bu udostępnił na Twitterze pierwsze zdjęcia na których możemy zobaczyć skórzane etui Apple na iPhone 14  i iPhone 14 Pro. etui 1
Etui do iPhone 14 | iPhone 14 Pro

Podobno standardowy 6,1-calowy iPhone 14 nie różni się niczym od iPhone’a 13, więc jest prawdopodobne, że będzie kompatybilny z zeszłorocznymi obudowami modelu. Kolejne zdjęcie przedstawia repliki oryginalnych skórzanych etui od chińskich producentów.

Skórzane etui Apple na iPhone 14 na pierwszych zdjęciach ciekawostki skorzane etui na iPhone 14 pro, skorzane etui na iPhone 14, iPhone 14, etui na iphone 14 pro, etui na iphone 14  Informator Majin Bu udostępnił na Twitterze pierwsze zdjęcia na których możemy zobaczyć skórzane etui Apple na iPhone 14  i iPhone 14 Pro. etui 2

Przypominamy, że oficjalna prezentacja Apple iPhone 14 odbędzie się 7 września.

Konferencja będzie transmitowana na żywo na swojej stronie internetowej Apple, w serwisie YouTube oraz na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Keynote rozpocznie się 7 września o godzinie 19:00 i oprócz pokazania kilku nagranych wcześniej filmów, odbędzie się w obecności kilku zaproszonych dziennikarzy do Steve Jobs Theatre.

Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj – Apple zaprasza na prezentację iPhone 14 | 14 Pro.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top