Skróty, których używam na co dzień #2 poradniki, polecane, ciekawostki sms o określonej godzinie, skórty, jak wysłać SMS o określonej godznie, jak wysłać sms na iPHone o określonej godzinie, iPhone, imessage o określonej godzinie, Apple, Aplikacja  Kolejny dzień, kolejny skrót. Tym razem przedstawiam Wam "Zaplanuj SMS", czyli skrót, który daje możliwość zaplanowania wysłania wiadomości SMS lub iMessage. Wszystko bez Jailbreak! ZaplanujSMS 1

Skróty, których używam na co dzień #2

Kolejny dzień, kolejny skrót. Tym razem przedstawiam Wam “Zaplanuj SMS”, czyli skrót, który daje możliwość zaplanowania wysłania wiadomości SMS lub iMessage. Wszystko bez Jailbreak!

Skrót jest bardziej skomplikowany od poprzedniego i wymaga włączonego odświeżania w tle dla aplikacji Skróty, dodatkowo należy pamiętać o tym, że iOS w sytuacji “kryzysowej” oczyszcza pamięć zabijając procesy działające w tle, więc jeśli zaplanujecie SMS, a następnie włączycie “zasobożerną” grę, to ten SMS może nie zostać wysłany.

Działanie skrótu jest następujące. Najpierw wybieramy kontakt, następnie wpisujemy treść wiadomości, wybieramy datę i godzinę i gotowe.

Skróty, których używam na co dzień #2 poradniki, polecane, ciekawostki sms o określonej godzinie, skórty, jak wysłać SMS o określonej godznie, jak wysłać sms na iPHone o określonej godzinie, iPhone, imessage o określonej godzinie, Apple, Aplikacja  Kolejny dzień, kolejny skrót. Tym razem przedstawiam Wam "Zaplanuj SMS", czyli skrót, który daje możliwość zaplanowania wysłania wiadomości SMS lub iMessage. Wszystko bez Jailbreak! ZaplanujSMS

Jeśli proces utrzyma się w tle, SMS zostanie wysłany bez naszej ingerencji i bez otwierania aplikacji Wiadomości. Możecie to przetestować z drugim telefonem w domu.

Skrót możecie pobrać – tutaj. Kolejne skróty już wkrótce!

[app 915249334]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top