Skype w przeglądarce tylko w Microsoft Edge i Google Chrome. Koniec wsparcia dla Safari ciekawostki skype w przeglądarce, safari, nie w safari  W tym tygodniu Microsoft zaktualizował Skype Web Client. Dlaczego o tym wspominam? Twórcy oficjalnie potwierdzili, że teraz Skype for Web będzie dostępny tylko w dwóch przeglądarkach. Skype 1

Skype w przeglądarce tylko w Microsoft Edge i Google Chrome. Koniec wsparcia dla Safari

W tym tygodniu Microsoft zaktualizował Skype Web Client. Dlaczego o tym wspominam? Twórcy oficjalnie potwierdzili, że teraz Skype for Web będzie dostępny tylko w dwóch przeglądarkach.

W wywiadzie dla reporterów z VentureBeat, przedstawiciele Microsoftu wyjaśnili, że internetowa wersja Skype wykorzystuje strukturę “połączeń i multimediów w czasie rzeczywistym”, która jest wdrażana w różny sposób w różnych przeglądarkach.

Skype w przeglądarce tylko w Microsoft Edge i Google Chrome. Koniec wsparcia dla Safari ciekawostki skype w przeglądarce, safari, nie w safari  W tym tygodniu Microsoft zaktualizował Skype Web Client. Dlaczego o tym wspominam? Twórcy oficjalnie potwierdzili, że teraz Skype for Web będzie dostępny tylko w dwóch przeglądarkach. Skype 2

Z tego powodu firma zdecydowała się, że przeglądarkowy Skype dostępny będzie tylko w przeglądarce Microsoft Edge i Google Chrome.

Po raz pierwszy internetowa wersja Skype została uruchomiona w kwietniu 2016 r., a w zeszłym miesiącu Microsoft ostrzegł użytkowników, że wkrótce przestaną być obsługiwane przeglądarki Safari, Firefox i Opera.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top