Sleep Cycle Alarm Clock znów za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Sleep Cycle alarm clock, Sen, Przecena, Promocja, monitoruj sen z iPhone, iPhone, Apple, App Store, aplikacja monitorująca sen  Sen to jedna z najważniejszych codziennych czynności, którą musimy "wykonać" aby czuć się dobrze następnego dnia.  Sen 1300x700

Sleep Cycle Alarm Clock znów za darmo w AppStore

Sen to jedna z najważniejszych codziennych czynności, którą musimy “wykonać” aby czuć się dobrze następnego dnia.

Często niestety tak bywa, że trzeba obudzić się znacznie wcześniej niż byśmy tego chcieli. Nieuniknione jest wtedy ciągnięcie głowy po podłodze za sobą i duży kubek kawy na ożywienie – co z kolei nie jest najzdrowsze. Jest zdecydowanie prostsza droga do pobudki w stanie chociaż trochę przypominającym istotę żywą. Jak tego dokonać?

Otóż wystarczy obudzić się w fazie snu, która jest bardzo płytka i wybudzenie nie będzie powodować problemu. Wszystko to można obliczyć za pomocą analizy naszych ruchów pod kołdrą.

Sleep Cycle Alarm Clock znów za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Sleep Cycle alarm clock, Sen, Przecena, Promocja, monitoruj sen z iPhone, iPhone, Apple, App Store, aplikacja monitorująca sen  Sen to jedna z najważniejszych codziennych czynności, którą musimy "wykonać" aby czuć się dobrze następnego dnia.  Zrzut ekranu 2015 10 28 o 09.44.59

Całość wykona świetna i znana aplikacja Sleep Cycle, która została właśnie ponownie przeceniona i dostępna jest w App Store za darmo. Polecamy. Normalna cena aplikacji bez promocji to 1,99?.

[app 320606217]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top