Sleep ++ wprowadza nowy sposób monitorowania jakości snu ciekawostki Sleep ++, monitorowanie snu na apple watch, monitorowanie snu, Apple Watch  Używanie Sleep ++ na Apple Watch to świetny sposób na śledzenie odpoczynku, a dziś aplikacja otrzymała aktualizację, która dodaje nowy sposób śledzenia jakości snu. sen 1300x700

Sleep ++ wprowadza nowy sposób monitorowania jakości snu

Używanie Sleep ++ na Apple Watch to świetny sposób na śledzenie odpoczynku, a dziś aplikacja otrzymała aktualizację, która dodaje nowy sposób śledzenia jakości snu.

Aktualizacja Sleep ++ (wersja 4.5)  nowe statystyki, które pomagają wyjaśnić, jak dobry był Twój sen. Twój wynik będzie się wahał od 0 do 100, gdzie wyższe liczby oznaczają lepszy sen. Chodzi o to, że jeśli otrzymasz niską liczbę, rozsądnie może być dzisiaj unikanie przeciążania i planowania odpoczynku.

Sleep ++ wprowadza nowy sposób monitorowania jakości snu ciekawostki Sleep ++, monitorowanie snu na apple watch, monitorowanie snu, Apple Watch  Używanie Sleep ++ na Apple Watch to świetny sposób na śledzenie odpoczynku, a dziś aplikacja otrzymała aktualizację, która dodaje nowy sposób śledzenia jakości snu. sleep1

Twój wynik jest oparty na trzech danych zebranych przez Apple Watch:

  • Zmienność rytmu serca
  • Tętno spoczynkowe
  • Czas na spanie

Sleep ++ wyświetla każdą z tych wartości wraz z Twoim wynikiem. Co ważne, aplikacja obsługuje automatyczne monitorowanie snu bez ręcznego rozpoczynania i zatrzymywania sesji lub planowania snu z wyprzedzeniem. Wszystko, co musisz zrobić, to nie ściągać Apple Watch.

Deweloper David Smith wyjaśnia, jak działa nowa funkcja:

Ważne jest, aby traktować tę wartość jako wskaźnik a nie pomiar. Chociaż istnieje wiele badań wskazujących, że te trzy czynniki ogólnie korelują z wydajnością snu, może na nie wpływać wiele różnych czynników, które mogą zmniejszyć ich precyzję. Chodzi o to, aby dać ci ogólne pojęcie o tym, jak przygotowane jest twoje ciało, a następnie wykorzystać je do dokonywania zdrowych wyborów na cały dzień.

Aplikację możecie pobrać klikając w ten link.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top