Słuch - kolejna nowość iOS 12 polecane, ciekawostki Słuch, nowa opcja słuch w iOS 12, Live Listen, jak działa Live Listen w iOS 12, iPhone, iOS 12, co to jest Live Listen, AirPods  Od premiery iOS 12 minęło już troszkę czasu, ale tej funkcji po premierze jeszcze Wam nie opisywaliśmy. Poznajcie ?Słuch?, czyli opcja, która skierowania jest do wszystkich posiadaczy AirPods. LiveListen

Słuch – kolejna nowość iOS 12

Od premiery iOS 12 minęło już troszkę czasu, ale tej funkcji po premierze jeszcze Wam nie opisywaliśmy. Poznajcie ?Słuch?, czyli opcja, która skierowania jest do wszystkich posiadaczy AirPods.

Jak wspomniałem wyżej, opcja ta przeznaczona jest dla wszystkich osób posiadających AirPods. Zasada działania nowej funkcji jest następująca. Po udaniu się do Centrum Sterowania zobaczycie nową ikonę “Słuch” (patrz niżej).

Słuch - kolejna nowość iOS 12 polecane, ciekawostki Słuch, nowa opcja słuch w iOS 12, Live Listen, jak działa Live Listen w iOS 12, iPhone, iOS 12, co to jest Live Listen, AirPods  Od premiery iOS 12 minęło już troszkę czasu, ale tej funkcji po premierze jeszcze Wam nie opisywaliśmy. Poznajcie ?Słuch?, czyli opcja, która skierowania jest do wszystkich posiadaczy AirPods. LiveListen 1

Gdy na nią klikniemy na ekranie pojawi się nazwa naszych słuchawek, a także nowa opcja Live Listen. Po jej włączeniu dźwięk, który przechwytuje mikrofon w iPhone kierowany jest w czasie rzeczywistym do słuchawek.

W dużym skrócie Słuch to po prostu opcja, która sprawia, że nasz telefon staje się aparatem słuchowym.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry