Słuchawki Blitzwolf BW-BTS1 - test i recenzja recenzje, akcesoria słuchawki Blitzwolf BW-BTS1, słuchawki, Blitzwolf BW-BTS1 recenzja, Blitzwolf BW-BTS1  Blitzwolf początkowo znaliśmy wyłącznie z ładowarek i kabli do nich, ale z dnia na dzień producent zaczął wprowadzać nowe produkty. sluchawki

Słuchawki Blitzwolf BW-BTS1 – test i recenzja

Blitzwolf początkowo znaliśmy wyłącznie z ładowarek i kabli do nich, ale z dnia na dzień producent zaczął wprowadzać nowe produkty.

Jednymi z nich są słuchawki (przewodowe i bezprzewodowe), które zazwyczaj odznaczają się niską ceną, a jak w ogólnym rozrachunku wypada model BW – BTS1 przygotowany z myślą o osobach aktywnych fizycznie? 

Zawartość opakowania

Zestaw w jakim otrzymujemy słuchawki jest dość obszerny. Poza BW – BTS1 w pudełku znajdziemy dodatkowe gumki (2 pary), kabel microUSB do ładowania baterii, rozsuwany pokrowiec i 2 pary skrzydełek. 

Słuchawki Blitzwolf BW-BTS1 - test i recenzja recenzje, akcesoria słuchawki Blitzwolf BW-BTS1, słuchawki, Blitzwolf BW-BTS1 recenzja, Blitzwolf BW-BTS1  Blitzwolf początkowo znaliśmy wyłącznie z ładowarek i kabli do nich, ale z dnia na dzień producent zaczął wprowadzać nowe produkty. 20180805 121343044 iOS

Wszystko jest zapakowane w gustowne, aczkolwiek proste pudełko. 

Wygląd i jakość wykonania 

Obudowa jest w całości wykonana z aluminium, a słuchawki na obu końcach mają magnesy. Dzięki nim możemy je ze sobą złączyć, gdy ich nie używamy. Ogólnie są połączone kablem i na myśl przywodzą BeatsX, choć kabel jest zdecydowanie krótszy i cieńszy. 

BW – BTS1 mają nawet dedykowany pilot z trzema przyciskami, pozwalają one na wprowadzenie słuchawek w tryb parowania, włączenie lub regulację głośności, ale to nie wszystkie operacje, do których można go użyć. 

Słuchawki Blitzwolf BW-BTS1 - test i recenzja recenzje, akcesoria słuchawki Blitzwolf BW-BTS1, słuchawki, Blitzwolf BW-BTS1 recenzja, Blitzwolf BW-BTS1  Blitzwolf początkowo znaliśmy wyłącznie z ładowarek i kabli do nich, ale z dnia na dzień producent zaczął wprowadzać nowe produkty. 2018 08 24 13.36.27

Pojedyncze naciśnięcie środkowego przycisku pozwala również rozpocząć odtwarzanie muzyki, wstrzymać odtwarzanie i odebranie połączenia przychodzącego. Regulacja głośności to nie wszystko, ponieważ jednosekundowe przytrzymanie przycisku pozwoli na wybranie kolejnej lub poprzedniej piosenki. 

Słuchawki Blitzwolf BW-BTS1 - test i recenzja recenzje, akcesoria słuchawki Blitzwolf BW-BTS1, słuchawki, Blitzwolf BW-BTS1 recenzja, Blitzwolf BW-BTS1  Blitzwolf początkowo znaliśmy wyłącznie z ładowarek i kabli do nich, ale z dnia na dzień producent zaczął wprowadzać nowe produkty. 2018 08 24 13.36.12

Słuchawki są bardzo lekkie i nie czuć ich podczas dłuższego i krótszego użytkowania. 

Jakość dźwięku

Podczas odsłuchu muzyki korzystałem w większości przypadków z zakupionych przeze mnie utworów w iTunes, choć czasem sięgałem również po darmową wersję Spotify.

Bas daje sporo energii i idealnie komponuje się z wiekszością gatunków muzycznych. Tak małe słuchawki z pewnością nie dadzą głębszego basu, ale można go dostosować za pomocą equalizera. Średnie tony wypadają nadzwyczaj dobrze i podobnie jest z wokalem.

Słuchawki Blitzwolf BW-BTS1 - test i recenzja recenzje, akcesoria słuchawki Blitzwolf BW-BTS1, słuchawki, Blitzwolf BW-BTS1 recenzja, Blitzwolf BW-BTS1  Blitzwolf początkowo znaliśmy wyłącznie z ładowarek i kabli do nich, ale z dnia na dzień producent zaczął wprowadzać nowe produkty. 20180808 095746307 iOS

Średnie tony są pozbawione zniekształceń, więc odsłuch będzie miły dla uszu. Z kolei wysokie tony są niezwykle szczegółowe, co łatwo dostrzec. Bardzo mała ilość dźwięku “ucieka” ze słuchawek, więc mało kto będzie stanie usłyszeć czego słuchamy w danej chwili.

Słuchawki Blitzwolf BW-BTS1 - test i recenzja recenzje, akcesoria słuchawki Blitzwolf BW-BTS1, słuchawki, Blitzwolf BW-BTS1 recenzja, Blitzwolf BW-BTS1  Blitzwolf początkowo znaliśmy wyłącznie z ładowarek i kabli do nich, ale z dnia na dzień producent zaczął wprowadzać nowe produkty. 20180808 100340840 iOS

Przy prawie najwyższym poziomie głośności ciężko usłyszeć otaczające nas dźwięki, co może być niebezpieczne, w szczególności podczas przechodzenia przez ulicę.

Żywotność baterii i ładowanie 

Bateria w moim przypadku (słuchanie muzyki od czasu do czasu) wystarczyła na prawie 2 tygodnie odsłuchu. Muzyki słuchałem zazwyczaj w momencie, gdy wychodziłem na miasto lub w czasie wędrówki do pracy i z powrotem, choć to tylko 10 minut drogi pieszo od miejsca, w którym obecnie mieszkam. 

Słuchawki Blitzwolf BW-BTS1 - test i recenzja recenzje, akcesoria słuchawki Blitzwolf BW-BTS1, słuchawki, Blitzwolf BW-BTS1 recenzja, Blitzwolf BW-BTS1  Blitzwolf początkowo znaliśmy wyłącznie z ładowarek i kabli do nich, ale z dnia na dzień producent zaczął wprowadzać nowe produkty. 20180805 122026000 iOS

Ładowanie baterii odbywa się za pomocą kabla microUSB, możecie użyć tego dodawanego do zestawu lub innego wedle uznania. Dioda na pilocie informuje o poziomie naładowania baterii, a pełne naładowanie zajmuje półtora godziny. 

Podsumowanie 

Blitzwolf ma w swoim arsenale świetne słuchawki, cechujące się bardzo dobrą jakością dźwięku, świetnym wykonaniem, bezproblemowym parowaniem, długim czasem pracy na jednym ładowaniu i przede wszystkim niską ceną.

Z BW – BTS1 z pewnością będą zadowolone osoby aktywnie fizycznie, choć osoby nie uprawiające sportu też byłyby z nich zadowolone. Dzięki skrzydełkom słuchawki nie wypadną z uszu nawet podczas biegu, co jest ważne w momencie odbywania codziennych treningów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top