Słuchawki Powerbeats 3 z chipem W1 dostępne w sprzedaży ciekawostki Słuchawki Powerbeats 3 z chipem W1, Słuchawki Powerbeats 3, słuchawki, Powerbeats 3 z chipem W1, ile kosztują, cena  Na początku zeszłego miesiąca obok iPhone'a 7/Plus pojawiły się pierwsze słuchawki Beats z układem scalonym W1 (Bluetooth), a teraz dostępne są kolejne. sluchawki 1

Słuchawki Powerbeats 3 z chipem W1 dostępne w sprzedaży

Na początku zeszłego miesiąca obok iPhone’a 7/Plus pojawiły się pierwsze słuchawki Beats z układem scalonym W1 (Bluetooth), a teraz dostępne są kolejne.

Właśnie niedawno zadebiutował model Powerbeats 3, który podobno działa 12h na jednym ładowaniu, wszystko dzięki zastosowanemu układowi, który wymyśliło sobie Apple.

Zaraz, zaraz, przecież są AirPodsy, choć z drugiej strony nie wydaje mi się, żeby komuś się one podobały, a Powerbeats 3 wg mnie wyglądają troszkę lepiej. Najważniejsze, że bezprzewodowe słuchawki są ze sobą połączone kablem, ale połączenie z iPhone’em lub innym smartfonem odbywa się wyłącznie przez Bluetooth.

Słuchawki Powerbeats 3 z chipem W1 dostępne w sprzedaży ciekawostki Słuchawki Powerbeats 3 z chipem W1, Słuchawki Powerbeats 3, słuchawki, Powerbeats 3 z chipem W1, ile kosztują, cena  Na początku zeszłego miesiąca obok iPhone'a 7/Plus pojawiły się pierwsze słuchawki Beats z układem scalonym W1 (Bluetooth), a teraz dostępne są kolejne. MNLX2

Słuchawki podobno działają 12h na jednym ładowaniu i mają wsparcie dla szybkiego ładowania baterii. Sprawia ono, że zaledwie 5 minut ładowania daje użytkownikowi godzinę słuchania ulubionych utworów. Ponadto w zestawie znajdują się dodatkowe gumki (różne rozmiary), więc każdy może je dopasować do siebie. Nie można zapomnieć o poprawkach w konstrukcji, sprawiających, że słuchawki leżą w uszach komfortowo i nie powinny z nich wypadać.

Od dziś możecie je kupić w internetowym sklepie Apple, a ich wysyłka powinna rozpocząć się między 1, a 3 listopada bieżącego roku. Warto nadmienić, że na niebieski wariant kolorystyczny trzeba czekać dłużej (do 2 do 3 tygodni). Niestety, ale cena nie jest przyjazna użytkownikowi, ponieważ wynosi 199,95$.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top