Smartfon Lenovo A5 z Face ID dostępny w promocji ciekawostki Promocja, Lenovo A5 z face id, Lenovo A5 w promocyjnej cenie, Lenovo A5  Dawno nie było wpisu z promocją. Prawda? Zatem nadrabiamy zaległości. Dziś mamy dla Was bardzo ciekawy smartfon Lenovo A5 z Face ID, który możecie kupić sporo taniej. Lenovo A5

Smartfon Lenovo A5 z Face ID dostępny w promocji

Dawno nie było wpisu z promocją. Prawda? Zatem nadrabiamy zaległości. Dziś mamy dla Was bardzo ciekawy smartfon Lenovo A5 z Face ID, który możecie kupić sporo taniej.

Normalna cena Lenovo A5 to 135 euro, ale po skorzystaniu z naszej promocji będziecie mogli nabyć to urządzenia za 78,99 euro, więc o 55 euro taniej! W przeliczeniu na złotówki jest to jakby nie patrzeć ponad 200 zł.

Smartfon Lenovo A5 z Face ID dostępny w promocji ciekawostki Promocja, Lenovo A5 z face id, Lenovo A5 w promocyjnej cenie, Lenovo A5  Dawno nie było wpisu z promocją. Prawda? Zatem nadrabiamy zaległości. Dziś mamy dla Was bardzo ciekawy smartfon Lenovo A5 z Face ID, który możecie kupić sporo taniej. A5

Specyfikacja Lenovo A5 wygląda następująco: urządzenie posiada 5,45-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 720, procesor MTK6739 Quad Core 1.3GHz. 3GB pamięci RAM, oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Tak jak widzicie w tytule Lenovo wyposażony jest zarówno w czytnik linii papilarnych jak i skaner twarzy.

Z tyłu urządzenia znajduje się 13 Mpx kamera oraz bateria o pojemności 4000 mAh. Całość pracuje na systemie Android 8.1.

Kupon: L354PZ

Aby skorzystać z promocji wystarczy kliknąć na tym linku. Więcej informacji na temat urządzenia znajdziecie – tutaj

Kolejne promocje już wkrótce.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top