Smartfon Lenovo S5 z Face ID dostępny w promocji ciekawostki Promocja  Dawno nie było wpisu z promocją. Prawda? Zatem nadrabiamy zaległości. Dziś mamy dla Was bardzo ciekawy smartfon Lenovo S5 z Face ID, który możecie kupić sporo taniej. lenovos5

Smartfon Lenovo S5 z Face ID dostępny w promocji

Dawno nie było wpisu z promocją. Prawda? Zatem nadrabiamy zaległości. Dziś mamy dla Was bardzo ciekawy smartfon Lenovo S5 z Face ID, który możecie kupić sporo taniej.

Normalna cena Lenovo S5 to 232 euro, ale po skorzystaniu z naszej promocji będziecie mogli nabyć to urządzenia za 117 euro, więc o 100 euro taniej! W przeliczeniu na złotówki jest to jakby nie patrzeć ponad 400 zł.

Smartfon Lenovo S5 z Face ID dostępny w promocji ciekawostki Promocja  Dawno nie było wpisu z promocją. Prawda? Zatem nadrabiamy zaległości. Dziś mamy dla Was bardzo ciekawy smartfon Lenovo S5 z Face ID, który możecie kupić sporo taniej. len

Specyfikacja Lenovo S5 wygląda następująco: urządzenie posiada 5,7-calowy ekran o rozdzielczości 216 x 1080, procesor Snapdragon 625 , oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Tak jak widzicie w tytule Lenovo wyposażony jest zarówno w czytnik linii papilarnych jak i skaner twarzy.

Z tyłu urządzenia znajduje się 13 Mpx kamera oraz bateria o pojemności 3000 mAh. Całość pracuje na systemie Android 8.0.

Aby skorzystać z promocji wystarczy kliknąć na tym linku. Więcej informacji na temat urządzenia znajdziecie – tutaj. Kolejne promocje już wkrótce.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top