Smartfon UMI Super dostępny w niższej cenie ciekawostki UMI Super, gdzie kupić UMI Super, cena UMI Super  Xiaomi Redmi 3 Pro to nie jedyny objęty wyprzedażą smartfon, kolejnym ciekawym kąskiem może okazać się UMI Super, który jest od niego trochę większy i wydaje się lepszym wyborem dla osób niezważających na rozmiary smartfonu. 1 3

Smartfon UMI Super dostępny w niższej cenie

Xiaomi Redmi 3 Pro to nie jedyny objęty wyprzedażą smartfon, kolejnym ciekawym kąskiem może okazać się UMI Super, który jest od niego trochę większy i wydaje się lepszym wyborem dla osób niezważających na rozmiary smartfonu.

Umi ma 5,5 – calowy wyświetlacz Sharpa o rozdzielczości Full HD, która powinna wystarczyć większości użytkowników, którzy nie chcą wydawać kroci na nowego smartfona. Za ochronę ekranu odpowiedzialne jest szkło hartowane 2,5D Corning Gorilla Glass trzeciej generacji, więc wyświetlacz będzie odporny na zarysowania, ale przy spotkaniu z betonem może nie być kolorowo.

Smartfon UMI Super dostępny w niższej cenie ciekawostki UMI Super, gdzie kupić UMI Super, cena UMI Super  Xiaomi Redmi 3 Pro to nie jedyny objęty wyprzedażą smartfon, kolejnym ciekawym kąskiem może okazać się UMI Super, który jest od niego trochę większy i wydaje się lepszym wyborem dla osób niezważających na rozmiary smartfonu. 1463197973820154

Za bez problemowe działanie odpowiada układ scalony MediaTek Helio P10, ale uważajcie na niego, ponieważ niektóre aplikacje ze sklepu Play mogą nie być z nim kompatybilne (głównie te od testów wydajności).

Układ scalony to nie wszystko pomaga mu również GPU Mali – T860MP2 i aż 4GB pamięci operacyjnej. Takie połączenie spokojnie sprosta większości gier dostępnych w sklepie Play. Jestem tego pewien, ponieważ obecnie testuję Xperię XA z tym samym procesorem, ale połową pamięci operacyjnej (2GB) i sprzęt Sony nie ma problemów podczas grania, choć dosyć szybko się nagrzewa.

Smartfon UMI Super dostępny w niższej cenie ciekawostki UMI Super, gdzie kupić UMI Super, cena UMI Super  Xiaomi Redmi 3 Pro to nie jedyny objęty wyprzedażą smartfon, kolejnym ciekawym kąskiem może okazać się UMI Super, który jest od niego trochę większy i wydaje się lepszym wyborem dla osób niezważających na rozmiary smartfonu. 1463197967135064

Miłośnicy mobilnej fotografii otrzymają do dyspozycji 13Mpix aparat główny z podwójną diodą doświetlającą (ciepła i zimna barwa), a zwolennicy autoportretów muszą pozostać przy 5Mpix aparacie na froncie.

Smartfon UMI Super dostępny w niższej cenie ciekawostki UMI Super, gdzie kupić UMI Super, cena UMI Super  Xiaomi Redmi 3 Pro to nie jedyny objęty wyprzedażą smartfon, kolejnym ciekawym kąskiem może okazać się UMI Super, który jest od niego trochę większy i wydaje się lepszym wyborem dla osób niezważających na rozmiary smartfonu. 1463197987624601

Producent dla użytkownika przeznaczył 32GB pamięci wewnętrznej (eMMC 5.1), ale w każdej chwili można ją rozszerzyć za pomocą karty microSD (maksymalnie o 256GB), gdy jej zabraknie.

Pamiętajcie, że wtedy musicie poświęcić jeden z czytników kart SIM, ponieważ UMI Super ma hybrydowy czytnik, co oznacza, że możecie mieć dwie karty SIM lub jedną SIMkę i microSD.

Smartfon UMI Super dostępny w niższej cenie ciekawostki UMI Super, gdzie kupić UMI Super, cena UMI Super  Xiaomi Redmi 3 Pro to nie jedyny objęty wyprzedażą smartfon, kolejnym ciekawym kąskiem może okazać się UMI Super, który jest od niego trochę większy i wydaje się lepszym wyborem dla osób niezważających na rozmiary smartfonu. 1463197993354666

Przy 5,5 – calowym wyświetlaczu Full HD przydałaby się pojemna bateria, o tę część nie musicie się martwić, ponieważ dostarczyło ją samo Sony, a ogniwo ma 4000mAh pojemności. Bardzo dobrze, że Helio P10 wspiera szybkie ładowanie, ponieważ czas potrzebny na pełne naładowanie wynosi tylko 1h i 30 minut, co powinno wystarczyć większości z was.

Smartfon UMI Super dostępny w niższej cenie ciekawostki UMI Super, gdzie kupić UMI Super, cena UMI Super  Xiaomi Redmi 3 Pro to nie jedyny objęty wyprzedażą smartfon, kolejnym ciekawym kąskiem może okazać się UMI Super, który jest od niego trochę większy i wydaje się lepszym wyborem dla osób niezważających na rozmiary smartfonu. 1463197976976735

UMI Super podczas wyprzedaży kosztuje 219,99$ (860 zł bez podatku/cła), ale dzięki kodowi GBUMI cenę możecie obniżyć o 10$ (przed zatwierdzeniem zamówienia). Sprzęt mobilny UMI, możecie kupić tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top