OneTech09.09.2019
Smartfon Xiaomi 9 Pro 5G może bezprzewodowo naładować iPhone’a XS do 20% w ciągu pół godziny

Smartfon Xiaomi Mi 9S Pro 5G nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, ale Xiaomi odsłoniło zasłonę tajemnicy podczas swojej konferencji prasowej na temat nowej technologii ładowania bezprzewodowego Mi Charge Turbo.

Xiaomi 9 Pro 5G jako pierwszy otrzyma wsparcie dla Mi Charge Turbo. W tym celu ogłoszono już dwie bezprzewodowe ładowarki 30 W – pionową z chłodzeniem powietrzem i poziomą ze śledzeniem lokalizacji gadżetu. Więcej na ten temat znajdziecie w tym wpisie.

Zasadniczo smartfon obsługuje trzy rodzaje szybkiego ładowania: przewodowe, bezprzewodowe i odwrócone bezprzewodowe. Dzięki przewodowej i konwencjonalnej sieci bezprzewodowej wszystko jest mniej lub bardziej wyraźne.

Odwrotne ładowanie bezprzewodowe obsługuje również technologię Mi Charge Turbo i umożliwia szybkie ładowanie innych gadżetów bezpośrednio ze smartfona Xiaomi 9 Pro 5G bez przewodów.

I mówimy nie tylko o smartfonach Xiaomi, ale także o produktach innych producentów. Na przykład iPhone XS będzie ładować w ten sposób o 20% w 30 minut. Co Wy na to?

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl