Senboko K1

SmartWatch Senboko K1 dostępny w bardzo niskiej cenie

Za oknem już upały, więc na pewno wielu z Was będzie rozglądać się za ciekawymi SmartWatchami, które będą śledzić Waszą aktywność. Dlatego dziś mamy dla Was Senboko K1, który możecie kupić w super cenie.

SmartWatch Senboko K1 to zegarek, który ma wszystko to co powinien mieć SmartWatch.

SmartWatch Senboko K1 dostępny w bardzo niskiej cenie ciekawostki smartwatch Senboko K1, Senboko K1, promcja  Za oknem już upały, więc na pewno wielu z Was będzie rozglądać się za ciekawymi SmartWatchami, które będą śledzić Waszą aktywność. Dlatego dziś mamy dla Was Senboko K1, który możecie kupić w super cenie. zeg 2

Znajdziemy tutaj: krokomierz, wysokościomierz, monitor snu, pulsometr, czy opcję sterowania aparatem. Na ekranie zegarka pojawiają się także informacje o połączeniu przychodzącym, a także powiadomienia SMS, Facebook czy inne. Zegarek jest oczywiście kompatybilny z Android i iOS.

SmartWatch Senboko K1 dostępny w bardzo niskiej cenie ciekawostki smartwatch Senboko K1, Senboko K1, promcja  Za oknem już upały, więc na pewno wielu z Was będzie rozglądać się za ciekawymi SmartWatchami, które będą śledzić Waszą aktywność. Dlatego dziś mamy dla Was Senboko K1, który możecie kupić w super cenie. zegarek

Zegarek posiada 9 trybów sportowych, w których główną rolę pełni monitor pracy serca, licznik kroków i kalorii. Smartwatch Senboko K1 jest wodoszczelny w standardzie IP67.

Normalna cena zegarka to ponad 40 euro, ale po skorzystaniu z naszej oferty kupicie zegarek za połowę ceny czyli za 20 euro.

Więcej na temat urządzenia, a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry