Snap wydał nową aplikację do edycji wideo Story Studio ciekawostki Story Studio, Snapchat, nowa aplikacja do edycji zdjec Story Studio, iPhone, edycja wideo, App Store  Snap (firma stojąca za popularnym serwisem społecznościowym Snapchat) wydała nową aplikację na iPhone o nazwie Story Studio. Co to takiego i skąd pobrać nową apkę? snapchat 1 1300x700

Snap wydał nową aplikację do edycji wideo Story Studio

Snap (firma stojąca za popularnym serwisem społecznościowym Snapchat) wydała nową aplikację na iPhone o nazwie Story Studio. Co to takiego i skąd pobrać nową apkę?

Firma opisuje nową aplikację jako szybki i przyjemny sposób tworzenia atrakcyjnych pionowych filmów, które użytkownicy mogą udostępniać na Snapchacie.

W ten sposób twórcy będą mieli bardziej zaawansowane narzędzia do edycji swoich filmów, ponieważ Snapchat nie zapewnia wielu narzędzi do edycji.

Snap wydał nową aplikację do edycji wideo Story Studio ciekawostki Story Studio, Snapchat, nowa aplikacja do edycji zdjec Story Studio, iPhone, edycja wideo, App Store  Snap (firma stojąca za popularnym serwisem społecznościowym Snapchat) wydała nową aplikację na iPhone o nazwie Story Studio. Co to takiego i skąd pobrać nową apkę? snapchat

W aplikacji  dostępne są narzędzia do przycinania, dzielenia i nie tylko. Możesz dodać warstwy i podpisy, aby opowiedzieć swoją historię. Jak zauważył The Verge, jest to kolejna próba Snapchata, aby zatrzymać swoich użytkowników i konkurować z konkurentami, takimi jak TikTok i Instagram Reels.

Filmy utworzone w Story Studio można przesyłać bezpośrednio do Snapchat Spotlight, sekcji filmów o długości do 60 sekund lub do historii użytkowników. Nowa aplikacja Story Studio jest dostępna bezpłatnie w App Store . Warto zauważyć, że aplikacja jest obecnie dostępna tylko w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top