Sony wypuści słuchawki TWS o nietypowym wyglądzie ciekawostki Sony, Linkbuds WF-L900 TWS  NotebookCheck opublikował rendery słuchawek Linkbuds WF-L900 TWS firmy Sony. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ale jak zobaczycie słuchawki mają bardzo dziwny wygląd. sony4 1300x700

Sony wypuści słuchawki TWS o nietypowym wyglądzie

NotebookCheck opublikował rendery słuchawek Linkbuds WF-L900 TWS firmy Sony. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ale jak zobaczycie słuchawki mają bardzo dziwny wygląd.

Zamiast końcówek dousznych ten model wykorzystuje pierścienie, które są umieszczane w uchu nad kanałem słuchowym. Słuchawki nie muszą być wkładane do uszu, co oznacza, że ​​długotrwałe noszenie nie spowoduje dyskomfortu.

Sony wypuści słuchawki TWS o nietypowym wyglądzie ciekawostki Sony, Linkbuds WF-L900 TWS  NotebookCheck opublikował rendery słuchawek Linkbuds WF-L900 TWS firmy Sony. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ale jak zobaczycie słuchawki mają bardzo dziwny wygląd. sony1

Przy takiej konstrukcji inżynierowie Sony prawdopodobnie musieli ciężko pracować, aby słuchawki miały przyzwoity dźwięk.

Sony wypuści słuchawki TWS o nietypowym wyglądzie ciekawostki Sony, Linkbuds WF-L900 TWS  NotebookCheck opublikował rendery słuchawek Linkbuds WF-L900 TWS firmy Sony. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ale jak zobaczycie słuchawki mają bardzo dziwny wygląd. sony2

Wiadomo, że model Linkbuds WF-L900 ma aktywną redukcję szumów, czujnik zbliżeniowy (dzięki któremu dzwięk automatycznie zatrzymuje się, gdy użytkownik wyjmie słuchawki z uszu), a także obszar dotykowy do sterowania odtwarzaczem i połączeniami. Ile będą kosztować te słuchawki, wciąż nie wiadomo.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top