Speck Presidio2 Armor Cloud

Speck Presidio2 Armor Cloud, czyli etui dla iPhone z antybakteryjną powłoką Microban

Presidio2 Armor Cloud, to najnowsze etui firmy Speck z powłoką antybakteryjną Microban, które ochroni iPhone’a przed uszkodzeniami podczas upadku z wysokości prawie 5 metrów.

Presidio2 Armor Cloud  to najnowsza dwuwarstwowa obudowa ochronna z najbardziej zaawansowaną konstrukcją w ofercie etui Speck. Poniżej chcielibyśmy napisać Wam kilka zdań na jej temat.

Speck Presidio2 Armor Cloud, czyli etui dla iPhone z antybakteryjną powłoką Microban recenzje, akcesoria Speck Presidio2 Armor Cloud, speck, iPhone, etui dla iPhone 11 Pro, antybakteryjne etui  Presidio2 Armor Cloud, to najnowsze etui firmy Speck z powłoką antybakteryjną Microban, które ochroni iPhone'a przed uszkodzeniami podczas upadku z wysokości prawie 5 metrów. spek 6

Etui zostało wykonane  w technologii Armor Cloud. Co to znaczy? Znaczy to tyle, że wewnątrz pokrowca rozmieszczone zostały specjalne kapsułki wypełnione powietrzem. Po co? Po to, aby działały jak poduszki powietrzne stosowane w samochodach.

Speck Presidio2 Armor Cloud, czyli etui dla iPhone z antybakteryjną powłoką Microban recenzje, akcesoria Speck Presidio2 Armor Cloud, speck, iPhone, etui dla iPhone 11 Pro, antybakteryjne etui  Presidio2 Armor Cloud, to najnowsze etui firmy Speck z powłoką antybakteryjną Microban, które ochroni iPhone'a przed uszkodzeniami podczas upadku z wysokości prawie 5 metrów. spek 1

W momencie upadku na twarde podłoże, kapsułki amortyzują siłę uderzenia przy pomocy skompresowanego w nich powietrza. Czy to działa? Testów nie przeprowadzaliśmy, ale wierzymy producentowi na słowo, że tak.

Wygląd etui jak widzicie na zdjęciach jest bardzo przyjemny. Etui jest miłe  w dotyku, a błyszczące wykończenia zapewniają mu elegancki wygląd.

Speck Presidio2 Armor Cloud, czyli etui dla iPhone z antybakteryjną powłoką Microban recenzje, akcesoria Speck Presidio2 Armor Cloud, speck, iPhone, etui dla iPhone 11 Pro, antybakteryjne etui  Presidio2 Armor Cloud, to najnowsze etui firmy Speck z powłoką antybakteryjną Microban, które ochroni iPhone'a przed uszkodzeniami podczas upadku z wysokości prawie 5 metrów. spek 9

Warto także wspomnieć o tym, że etui Presidio2 Armor Cloud jest wyposażone w nowe ultra-responsywne przyciski umożliwiają płynne klikanie i regulację głośności.

Speck Presidio2 Armor Cloud, czyli etui dla iPhone z antybakteryjną powłoką Microban recenzje, akcesoria Speck Presidio2 Armor Cloud, speck, iPhone, etui dla iPhone 11 Pro, antybakteryjne etui  Presidio2 Armor Cloud, to najnowsze etui firmy Speck z powłoką antybakteryjną Microban, które ochroni iPhone'a przed uszkodzeniami podczas upadku z wysokości prawie 5 metrów. spek 5

Górna część etui, która wystaje nad ekran, dzięki czemu nawet gdy położymy telefon ekranem do dołu nic się nie porysuje.

Speck Presidio2 Armor Cloud, czyli etui dla iPhone z antybakteryjną powłoką Microban recenzje, akcesoria Speck Presidio2 Armor Cloud, speck, iPhone, etui dla iPhone 11 Pro, antybakteryjne etui  Presidio2 Armor Cloud, to najnowsze etui firmy Speck z powłoką antybakteryjną Microban, które ochroni iPhone'a przed uszkodzeniami podczas upadku z wysokości prawie 5 metrów. spek 3

Kolejną bardzo ważną rzeczą o której trzeba wspomnieć jest powłoka MICROBAN. Etui posiada specjalną niewidzialną powłokę antybakteryjną,  która redukuje ilość zarazków zbierających się na powierzchni etui o 99%. Super sprawa.

Speck Presidio2 Armor Cloud, czyli etui dla iPhone z antybakteryjną powłoką Microban recenzje, akcesoria Speck Presidio2 Armor Cloud, speck, iPhone, etui dla iPhone 11 Pro, antybakteryjne etui  Presidio2 Armor Cloud, to najnowsze etui firmy Speck z powłoką antybakteryjną Microban, które ochroni iPhone'a przed uszkodzeniami podczas upadku z wysokości prawie 5 metrów. spek 8

Dostęp do aparatu czy złącza lightning jest odpowiednio szeroki, aby kable firm trzecich z szerszą końcówką nie sprawiały problemu.

Speck Presidio2 Armor Cloud, czyli etui dla iPhone z antybakteryjną powłoką Microban recenzje, akcesoria Speck Presidio2 Armor Cloud, speck, iPhone, etui dla iPhone 11 Pro, antybakteryjne etui  Presidio2 Armor Cloud, to najnowsze etui firmy Speck z powłoką antybakteryjną Microban, które ochroni iPhone'a przed uszkodzeniami podczas upadku z wysokości prawie 5 metrów. spek 2

Po ponad tygodniu testów jestem bardzo zadowolony z tego etui i na pewno będę je zakładał na swój smartfon w momencie wyjazdu w miejsca w których mój iPhone może być narażony jakiś niespodziewany upadek.

Podsumowanie

Jeśli szukacie czegoś co ochroni Wasz telefon przed niekontrolowanym upadkiem to naszym zdaniem najnowsze etui firmy Speck będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Etui dostępne jest na stronie topbuy.eu gdzie znajdzie także inne akcesoria dla iPhone czy iPad.

Ten konkretny model etui możecie nabyć klikając – tutaj.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top