OneTech28.07.2020
Speck Presidio2 Armor Cloud, czyli etui dla iPhone z antybakteryjną powłoką Microban

Presidio2 Armor Cloud, to najnowsze etui firmy Speck z powłoką antybakteryjną Microban, które ochroni iPhone’a przed uszkodzeniami podczas upadku z wysokości prawie 5 metrów.

Presidio2 Armor Cloud  to najnowsza dwuwarstwowa obudowa ochronna z najbardziej zaawansowaną konstrukcją w ofercie etui Speck. Poniżej chcielibyśmy napisać Wam kilka zdań na jej temat.

Etui zostało wykonane  w technologii Armor Cloud. Co to znaczy? Znaczy to tyle, że wewnątrz pokrowca rozmieszczone zostały specjalne kapsułki wypełnione powietrzem. Po co? Po to, aby działały jak poduszki powietrzne stosowane w samochodach.

W momencie upadku na twarde podłoże, kapsułki amortyzują siłę uderzenia przy pomocy skompresowanego w nich powietrza. Czy to działa? Testów nie przeprowadzaliśmy, ale wierzymy producentowi na słowo, że tak.

Wygląd etui jak widzicie na zdjęciach jest bardzo przyjemny. Etui jest miłe  w dotyku, a błyszczące wykończenia zapewniają mu elegancki wygląd.

Warto także wspomnieć o tym, że etui Presidio2 Armor Cloud jest wyposażone w nowe ultra-responsywne przyciski umożliwiają płynne klikanie i regulację głośności.

Górna część etui, która wystaje nad ekran, dzięki czemu nawet gdy położymy telefon ekranem do dołu nic się nie porysuje.

Kolejną bardzo ważną rzeczą o której trzeba wspomnieć jest powłoka MICROBAN. Etui posiada specjalną niewidzialną powłokę antybakteryjną,  która redukuje ilość zarazków zbierających się na powierzchni etui o 99%. Super sprawa.

Dostęp do aparatu czy złącza lightning jest odpowiednio szeroki, aby kable firm trzecich z szerszą końcówką nie sprawiały problemu.

Po ponad tygodniu testów jestem bardzo zadowolony z tego etui i na pewno będę je zakładał na swój smartfon w momencie wyjazdu w miejsca w których mój iPhone może być narażony jakiś niespodziewany upadek.

Podsumowanie

Jeśli szukacie czegoś co ochroni Wasz telefon przed niekontrolowanym upadkiem to naszym zdaniem najnowsze etui firmy Speck będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Etui dostępne jest na stronie topbuy.eu gdzie znajdzie także inne akcesoria dla iPhone czy iPad.

Ten konkretny model etui możecie nabyć klikając – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl