Krzysiek Borek08.01.2018
Speck we współpracy z Scosche wyda etui dedykowane bezprzewodowemu ładowaniu

Speck połączył siły ze Scosche, dzięki partnerstwu użytkownicy najnowszych modeli iPhone’a będą mogli je ładować bezprzewodowo.

Wszystko za sprawą nowego etui z serii Presidio i dedykowanego uchwytu MagicMount od Scosche.

Do tej pory większość uchwytów wymagało podłączenia metalowej obudowy umożliwiającej bezprzewodowe ładowanie. W przypadku Presidio Mount mamy do czynienia z przekaźnikami wewnątrz etui, co pozwala naładować sprzęt bezprzewodowo, pod warunkiem, że mamy do tego dedykowany uchwyt.

Etui nie tylko poprawia wygląd urządzenia i chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale pomaga również w ładowaniu. Płytki odpowiedzialne za bezprzewodowe ładowanie w Presidio Mount są umieszczone tak, aby nie “gryźć” się ze sobą, co przeszkadza podczas ładowania. W praktyce oznacza to, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby korzystać z uchwytów magnetycznych i cieszyć się bezprzewodowym ładowaniem.

Presidio Mount jest kompatybilne z każdym uchwytem magnetycznym Scosche MagicMount. Etui powstało z myślą od iPhone’each od 6 w górę, poprzednie modele nie będą kompatybilne. Etui będzie można kupować od przyszłego miesiąca, a cena ma wynieść prawie 45$.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek