Specyfikacja iPad Air 4 2020 i Apple Watch Series 6 dostępna na kilka godzin przed oficjalną prezentacją polecane, ciekawostki Specyfikacja, iPad Air 4 2020, cena, Apple Watch Series 6  Do konferencji ?Time Flies? zostało jeszcze kilka godzin, a na Twittera trafił wpis zdradzający nam specyfikację urządzeń, które zobaczymy już dziś wieczorem. AppleWatch 2

Specyfikacja iPad Air 4 2020 i Apple Watch Series 6 dostępna na kilka godzin przed oficjalną prezentacją

Do konferencji ?Time Flies? zostało jeszcze kilka godzin, a na Twittera trafił wpis zdradzający nam specyfikację urządzeń, które zobaczymy już dziś wieczorem.

Użytkownik Evan Blass opublikował szczegóły dotyczące dwóch nowych modeli iPad, a także Apple Watch Series 6 i Apple Watch SE.

Według źródła, iPad Air 4 2020 będzie będzie miał bezbramkowy ekran oraz nowy SoC A14 firmy Apple. Zdaniem informatora jest to procesor, który znajdzie się także w nadchodzącej serii iPhone’a 12. Tablet ma mieć nie tylko topowy procesor, ale także port USB-C.

Apple zaprezentuje dzisiaj także iPada 8. generacji, który będzie wyposażony w mniej wydajny procesor A12X Bionic i złącze Lightning firmy Apple. iPad 8. generacji będzie tańszy od nowego iPada Air.

Evan Blass ujawnił również, że w Apple Watch Series 6 znajdzie się procesor S4, ale najprawdopodobniej jest to błąd ponieważ procesor S5 znajduje się obecnie w Apple Watch Series 5. Zegarek będzie dostępny w dwóch rozmiarach i dwóch wersjach z Bluetooth i LTE. Urządzenie ma otrzymać opcję szybkiego ładowania i być dostępne w nowym kolorze. Niedrogi Apple Watch SE będzie również dostępny w dwóch rozmiarach zi dwóch wersjach z Bluetooth i LTE.

Jeśli jeszcze nie wiesz, gdzie i jak oglądać wieczorną konferencję ?Time Flies? to zapraszamy do wpisu poniżej.

Pamiętajcie, aby być dziś wieczorem z nami. Postaramy się jak co roku jako jedni z pierwszych przedstawić Wam wszystkie nowości jakie pojawią się na prezentacji.

Przy okazji zapraszamy Was do udziału w naszej ankiecie dotyczącej iPhone’a 12.

Oddanie głosu możliwe jest tylko za pomocą aplikacji Twitter.app.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry