Spójrz na logo wiosennego wydarzenia „Peek performance” w AR ciekawostki Peek performance  Apple ogłosiło wczoraj datę swojego pierwszego w tym roku wydarzenia, które ma się odbyć we wtorek 8 marca. Jak zwykle strona Apple Events zawiera logo, które można wyświetlić w AR. konferencja 1300x700

Spójrz na logo wiosennego wydarzenia „Peek performance” w AR

Apple ogłosiło wczoraj datę swojego pierwszego w tym roku wydarzenia, które ma się odbyć we wtorek 8 marca. Jak zwykle strona Apple Events zawiera logo, które można wyświetlić w AR.

Aby spojrzeć na logo wydarzenia w AR otwórz stronę Apple Events na iPhone lub iPada, a następnie dotknij logo, aby otworzyć interfejs rozszerzonej rzeczywistości. Rozpocznij skanowanie, a wtedy logo pojawi się w Twoim pokoju.

Logo „Peek performance” w AR

Spójrz na logo wiosennego wydarzenia „Peek performance” w AR ciekawostki Peek performance  Apple ogłosiło wczoraj datę swojego pierwszego w tym roku wydarzenia, które ma się odbyć we wtorek 8 marca. Jak zwykle strona Apple Events zawiera logo, które można wyświetlić w AR. logo1

Co firma zaprezentuje na konferencji? W sieci mówi się, że będzie to iPhone SE 3, odświeżone MacBooki, iPad Air i inne.

A Ty na który produkt czekasz najbardziej? Daj znam koniecznie znać.

Jak i gdzie oglądać prezentację iPhone SE 3?

Przekaz na żywo będzie dostępny w różnych miejscach: Apple TV, na stronie Apple, a także w serwisie YouTube. Link do tego ostatniego macie powyżej.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top