OneTech01.08.2019
Sportowy SmartWatch OUKITEL W3 w super cenie

Za oknem słońce, więc wielu z Was na pewno szuka jakiegoś ciekawego SmartWatcha, który będzie śledzić Waszą aktywność. W związku z tym dziś mamy dla Was OUKITEL W3. SmartWatch, który możecie kupić w super cenie.

SmartWatch OUKITEL W3 to zegarek, który ma wszystko to co powinien mieć SmartWatch. Urządzenie posiada 1,3-calowy kolorowy ekran.

Znajdziemy w nim także: krokomierz, wysokościomierz, monitor snu, pulsometr, czy opcję sterowania aparatem. Na ekranie zegarka pojawiają się także informacje o połączeniu przychodzącym, a także powiadomienia SMS, Facebook czy inne. Zegarek jest oczywiście kompatybilny z Android i iOS.

Zegarek ma wbudowaną baterię o pojemności 230 mAh, która zapewnia 10 dni ciągłej pracy lub 30 dni na czuwaniu. Oprócz tego zegarek ma kilka trybów sportowych, w których główną rolę pełni monitor pracy serca, licznik kroków i kalorii. Smartwatch  jest oczywiście wodoszczelny w standardzie IP67.

Normalna cena zegarka to ponad 40 euro, ale po skorzystaniu z naszej oferty kupicie zegarek za połowę ceny czyli za € 17.97.

Więcej na temat urządzenia, a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl