Spotify chce być jak TikTok? ciekawostki spotify jak tiktok, Spotify, odkryj. na spotify  Po Instagramie i YouTube, Spotify będzie również chce być jak TikTok. Wszystko za sprawą nowego pionowego kanału, który pokaże użytkownikom niektóre teledyski. Spotify

Spotify chce być jak TikTok?

Po Instagramie i YouTube, Spotify będzie również chce być jak TikTok. Wszystko za sprawą nowego pionowego kanału, który pokaże użytkownikom niektóre teledyski.

Podobnie jak w TikTok, użytkownicy będą mogli szybko przewijać różne pionowe filmy, aż znajdą ten, który ich zainteresuje. Obecnie funkcja „Odkryj” jest w fazie testów i może być stopniowo wprowadzana w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Nowy sposób wyszukiwania muzyki ma pomóc użytkownikom w odkrywaniu większej liczby artystów. Oczywiście kanał wykorzystuje algorytmy rekomendacji, dostosowując się do gustu konkretnego użytkownika. Pojawi się również przycisk „Lubię to” wraz z funkcją, która pozwoli Ci przeczytać więcej informacji o piosence w filmie.

Przypominamy, że w tym roku Netflix uruchomił podobną do TikTok funkcję Fast Laughs z fragmentami komediowych momentów z filmów i seriali telewizyjnych.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top