Spotify dla watchOS zostanie zapowiedziane na tegorocznym WWDC ciekawostki WWDC, spotify na watchOS, spotify na apple watch, Spotify, Apple Watch  Spotify to jedna z najpopularniejszych usług strumieniowania muzyki i sam z niej korzystam, choć nie słucham muzyki cały czas. Spotify 1300x700

Spotify dla watchOS zostanie zapowiedziane na tegorocznym WWDC

Spotify to jedna z najpopularniejszych usług strumieniowania muzyki i sam z niej korzystam, choć nie słucham muzyki cały czas.

Autorzy aplikacji pracują obecnie nad interfejsem dla mniejszych urządzeń, co może zwiastować nadejście usługi na Apple Watch.

Spotify dla watchOS zostanie zapowiedziane na tegorocznym WWDC ciekawostki WWDC, spotify na watchOS, spotify na apple watch, Spotify, Apple Watch  Spotify to jedna z najpopularniejszych usług strumieniowania muzyki i sam z niej korzystam, choć nie słucham muzyki cały czas. Spotify watchOS

Dedykowana aplikacja miałaby pojawić się podczas tegorocznego Worldwide Developers Conference. Informacja pochodzi od anonimowego źródła, które rzekomo pracowało nad aplikacją dla Apple Watch. Obecność aplikacji na watchOS będzie możliwe wyłącznie dzięki dodaniu API StreamKit.

StreamKit pozwoli na odczytywanie powiadomień na modelach zegarka z LTE bez konieczności parowania zegarka z iPhone’em, ale to nie jedyne nowości przewidziane dla inteligentnego zegarka giganta z Cupertino.

Podejrzewam, że StreamKit będzie nieodłącznym elementem watchOS 5, który powinien pojawić się właśnie w czerwcu, przynajmniej w formie testowej. Tegoroczne WWDC zacznie się czwartego czerwca i będzie trwało cztery dni.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top