spotify

Spotify otrzyma obsługę funkcji SharePlay?

Spotify rozpoczęło prace nad integracją obsługi nowej funkcji SharePlay firmy Apple ze swoją aplikacją mobilną na iPhone i iPad.

Deweloper Steve Moser odkrył w kodzie w aplikacji Spotify na iPhone informacje, które sugerują, że firma pracuje nad wprowadzeniem SharePlay. Deweloperowi udało się nawet odszukać ikonę Spotify o nazwie „SharePlay”, która świadczy o tym, że trwają prace nad funkcją.

Spotify otrzyma obsługę funkcji SharePlay? ciekawostki Spotify, shareplay, iOS 15  Spotify rozpoczęło prace nad integracją obsługi nowej funkcji SharePlay firmy Apple ze swoją aplikacją mobilną na iPhone i iPad. SharePay

Oczywiście w obecnej formie nie możemy powiedzieć w 100%, że funkcja się pojawi, ale trudno byłoby uwierzyć, że jest inaczej. Nowość pozwoliłaby dwóm subskrybentom usługi na wspólne słuchanie tej samej piosenki za pośrednictwem platformy SharePlay, która korzysta z FaceTime.

SharePlay, jest jedną z nowych funkcji w iOS 15, iPadOS 15, tvOS 15 i macOS 12 Monterey. Niestety funkcja nie pojawiła się w pierwszym wydaniu systemu. Nowość zostanie dodana dopiero w przyszłej aktualizacji oprogramowania.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry