Spotify przedstawia nową usługę ?Spotify HiFi? polecane, ciekawostki Wideo, Spotify HiFi, Spotify, co to jest Spotify HiFi  Podczas wczorajszego wirtualnego wydarzenia Spotify zaprezentowało szereg aktualizacji i nowych funkcji, które pojawią się na platformie audio. Jedną z nich jest Spotify HiFi. Spotify

Spotify przedstawia nową usługę ?Spotify HiFi?

Podczas wczorajszego wirtualnego wydarzenia Spotify zaprezentowało szereg aktualizacji i nowych funkcji, które pojawią się na platformie audio. Jedną z nich jest Spotify HiFi.

Firma ujawniła, że ??jedną z najbardziej pożądanych funkcji przez artystów i użytkowników jest najwyższej jakości dźwięk. W odpowiedzi platforma uruchomi ?Spotify HiFi? na wybranych rynkach jeszcze w tym roku. Spotify nie ujawniło ceny pakietu. Wiemy tylko tyle, że będzie to dodatek dla abonentów Premium.

Spotify HiFi

Spotify przedstawia nową usługę ?Spotify HiFi? polecane, ciekawostki Wideo, Spotify HiFi, Spotify, co to jest Spotify HiFi  Podczas wczorajszego wirtualnego wydarzenia Spotify zaprezentowało szereg aktualizacji i nowych funkcji, które pojawią się na platformie audio. Jedną z nich jest Spotify HiFi. SpotifyHiFi

Dzięki Spotify HiFi popularna platforma do przesyłania strumieniowego będzie mogła oferować jakość dźwięku znacznie lepszą niż ta oferowana przez Apple Music.

W Apple Music zawartość ?Burned for iTunes? została zaktualizowana i przemianowana na ?Digital Masters? w 2019 r. Jednak nadal są to utwory AAC, które nie są w stanie konkurować z 16- i 24-bitowymi formatami FLAC oferowanymi przez inne usługi.

Spotify ogłosiło również szereg innych nowych funkcji i narzędzi, które pojawią się w nadchodzących miesiącach dla artystów i użytkowników, takich jak ankiety oraz funkcje pytań i odpowiedzi, obsługa wideo w podcastach, partnerstwo z WordPress w celu konwersji tekstu na podcasty i wiele innych.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry