Spotify testuje nowy „Tryb samochodowy” ciekawostki tryb samochodowy w spotify, nowy Tryb samochodowy w Spotify  Spotify testuje nowy "tryb samochodowy", czyli funkcję, która zmieni interfejs aplikacji tak, aby była bezpieczniejsza podczas jazdy samochodem. Spotify

Spotify testuje nowy „Tryb samochodowy”

Spotify testuje nowy “tryb samochodowy”, czyli funkcję, która zmieni interfejs aplikacji tak, aby była bezpieczniejsza podczas jazdy samochodem.

Wiadomość ta pojawia się kilka miesięcy po zawieszeniu przez firmę usługi Car View, która próbowała zrobić coś podobnego. Na razie Spotify nie ujawnia szczegółów na temat trybu samochodowego, ale zdjęcia udostępnione przez serwis 9to5Google pokazują nowy interfejs działający na urządzeniu z systemem Android. Ta sama funkcja będzie również testowana w systemie iOS.

Spotify testuje nowy „Tryb samochodowy” ciekawostki tryb samochodowy w spotify, nowy Tryb samochodowy w Spotify  Spotify testuje nowy "tryb samochodowy", czyli funkcję, która zmieni interfejs aplikacji tak, aby była bezpieczniejsza podczas jazdy samochodem. spotify tryb samochodowy

Nowy tryb samochodowy Spotify posiada większe przyciski, które są łatwiejsze do naciśnięcia podczas jazdy, a także ogólnie prostszy interfejs niż ten, z którego zwykle korzystają użytkownicy. W porównaniu z widokiem samochodowym, gdzie interfejs był zbyt uproszczony i miał zbyt mało opcji, nowy tryb oferuje wszystko, co jest potrzebne do zarządzania pełnym Spotify. Najważniejszym dodatkiem w porównaniu ze starą wersją jest to, że kierowcy mogą teraz łatwo nawigować i wyszukiwać różne utwory muzyczne do odtworzenia.

Nowy tryb zostanie zaproponowany przez aplikację, gdy tylko smartfon zostanie połączony z samochodem przez Bluetooth. Na trzech kartach znajdzie się ekran główny, widok biblioteki oraz przycisk sterowania głosem umożliwiający wyszukiwanie bez użycia rąk. Podczas odtwarzania muzyki dostępne są również proste elementy sterujące multimediami.

Tryb samochodowy powinien być aktywny dla wszystkich w ciągu kilku tygodni.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top