Spotify testuje przesyłanie strumieniowe na Apple Watch polecane, ciekawostki spotify na apple watch, Spotify, przesylanie strumienione, Apple Watch  Według nowego raportu, niemal dwa lata po uruchomieniu aplikacji Spotify na Apple Watch w końcu ruszyły testy obsługi przesyłania strumieniowego. Spotify 1300x700

Spotify testuje przesyłanie strumieniowe na Apple Watch

Według nowego raportu, niemal dwa lata po uruchomieniu aplikacji Spotify na Apple Watch w końcu ruszyły testy obsługi przesyłania strumieniowego.

Spotify uruchomiło aplikację Apple Watch w listopadzie 2018 r. Od tego czasu wydano kilka aktualizacji, z nowymi funkcjami takimi jak m.in. obsługa Siri. Niestety aplikacja cały czas pozostaje w tyle za konkurentami, ponieważ nie posiada obsługi strumieniowego przesyłania dźwięku lub odtwarzania offline.

Przesyłanie strumieniowe na Apple Watch

Spotify testuje przesyłanie strumieniowe na Apple Watch polecane, ciekawostki spotify na apple watch, Spotify, przesylanie strumienione, Apple Watch  Według nowego raportu, niemal dwa lata po uruchomieniu aplikacji Spotify na Apple Watch w końcu ruszyły testy obsługi przesyłania strumieniowego. AppleWatch Spotify

Jak donosi iPhone-Ticker.de już wkrótce się to zmieni. Jak widzicie na powyższym screenie w końcu rozpoczęto testy nowej funkcji. U niektórych użytkowników zaczęła pojawiać się opcja obok której widnienie niebieski napis “beta” umożliwiająca słuchanie muzyki bezpośrednio na Apple Watch, AirPods lub w głośniku Bluetooth bez konieczności posiadania iPhone. Świetna sprawa!

Czekamy więc na oficjalną premierę!

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry