Spotify wprowadza Sleep Timer w swojej aplikacji na iOS polecane, ciekawostki Spotify, Sleep Timer, iOS  Jeśli używasz Spotify podczas zasypiania to wiesz, że jeśli ręcznie nie zatrzymasz muzyki, to rano gdy się obudzisz będzie ona nadal grać. Ale od dziś się to zmieni. Spotify

Spotify wprowadza Sleep Timer w swojej aplikacji na iOS

Jeśli używasz Spotify podczas zasypiania to wiesz, że jeśli ręcznie nie zatrzymasz muzyki, to rano gdy się obudzisz będzie ona nadal grać. Ale od dziś się to zmieni.

Jak zauważył Engadget, Spotify zaczęło wprowadzanie funkcji Sleep Timer. Polega ona na tym, że użytkownik może wybrać czas po którym muzyka automatycznie i stopniowo się wyciszy. Licznik zaczyna się od 5 minut, a kończy na godzinie.

Spotify wprowadza Sleep Timer w swojej aplikacji na iOS polecane, ciekawostki Spotify, Sleep Timer, iOS  Jeśli używasz Spotify podczas zasypiania to wiesz, że jeśli ręcznie nie zatrzymasz muzyki, to rano gdy się obudzisz będzie ona nadal grać. Ale od dziś się to zmieni. Spotify 1 455x350

Aby aktywować opcję należy włączyć piosenkę, następnie kliknąć na trzech kropkach w prawym górnym roku, przewinąć ekran na dół i tam poszukać nowego trybu uśpienia.

Jeśli jeszcze nie widzisz tej opcji tak jak my, to po prostu bądź cierpliwy i zaglądaj do aplikacji co jakiś czas. Spotify mówi, że funkcja jest stopniowo uruchamiana i jeszcze dziś będzie dostępna dla wszystkich.

[app 324684580]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry