Springtomize 3 już wkrótce w Cydii ciekawostki Wideo, Springtomize 3, Springtomize, jailbreak, iPhone, evasi0n 7, Cydia, Apple   Cust3 1300x700

Springtomize 3 już wkrótce w Cydii

Filippo Bigarella, twórca świetnego dodatku do iOS pozwalającego na wiele ciekawych modyfikacji, poinformował dziś o losach Springtomize 3. Jak wszyscy wiemy, JailBreak urządzeń z iOS 7 zaskoczył wszystkich, od odbiorców, po samego Saurika. Deweloperzy dodatków do iOS nie mają łatwego zadania, wiele funkcji trzeba samemu odkryć i tak zastosować, żeby nie sprawiały żadnych problemów, tym bardziej w zupełnie nowym systemie jakim jest iOS 7.

Jak podaje Filippo na swoim blogu, prace nad aktualną wersją są na poziomie 35-40%. Gotowe i przetestowane są modyfikacje, nie ma natomiast żadnych ustawień – podobno nie jest to łatwe zadanie, a mnogość opcji w Springtomize powoduje, że użytkownik może mieć problem z nawigacją.

Poniżej możecie obejrzeć filmik prezentujący możliwości dodatku jeszcze na iOS 5, a na aktualną wersję na pewno warto czekać – tak obiecuje twórca.

Springtomize 3 już wkrótce w Cydii ciekawostki Wideo, Springtomize 3, Springtomize, jailbreak, iPhone, evasi0n 7, Cydia, Apple   MOFT
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry