Stabilna wersja tvOS 10.0.1 w końcu dostępna ciekawostki tvOS 10.0.1, tvos, Apple TV  Zanim Apple udostępniło wszystkim stabilną wersję tvOS 10.0.1 prowadzone były testy oprogramowania w tej wersji. Od wczoraj wszyscy użytkownicy Apple TV 4gen mogą je zaktualizować do nowszej wersji oprogramowania układowego. AppleTV

Stabilna wersja tvOS 10.0.1 w końcu dostępna

Zanim Apple udostępniło wszystkim stabilną wersję tvOS 10.0.1 prowadzone były testy oprogramowania w tej wersji. Od wczoraj wszyscy użytkownicy Apple TV 4gen mogą je zaktualizować do nowszej wersji oprogramowania układowego.

W zeszłym miesiącu udostępniono tvOS 10, a teraz pojawił się 10.0.1, a aktualizacja skupia się na eliminacji błędów z poprzedniej wersji i dodaje nowe poprawki bezpieczeństwa. W niedalekiej przyszłości powinna pojawić się kolejna wersja, która wprowadzi prostsze logowanie.

Stabilna wersja tvOS 10.0.1 w końcu dostępna ciekawostki tvOS 10.0.1, tvos, Apple TV  Zanim Apple udostępniło wszystkim stabilną wersję tvOS 10.0.1 prowadzone były testy oprogramowania w tej wersji. Od wczoraj wszyscy użytkownicy Apple TV 4gen mogą je zaktualizować do nowszej wersji oprogramowania układowego. AppleTV1

Funkcja pozwoli na szybkie logowanie do dostawcy telewizji, zamiast konfigurować wszystko ręcznie z poziomu ustawień przystawki telewizyjnej. Zazwyczaj cały proces logowania wymaga wpisywania wielu kodów za pomocą Safari, a niedługo będzie uproszczony.

Nawet App Store będzie wyświetlał wszystkie dostępne kanały, co sprawia, że nie będziemy musieli szukać ich ręcznie, skacząc od jednego do kolejnego. Warto nadmienić, że tvOS 10.0.1 jest dostępny wyłącznie na Apple TV 4gen i kolejne, które być może się pojawią. Użytkownicy poprzedniej generacji nie będą w stanie zaktualizować oprogramowania.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top