Stacja dokująca Lightning wycofana z oferty Apple? ciekawostki Stacja dokująca Lightning  Apple najprawdopodobniej zaprzestało produkcji stacji dokującej Lightning do iPhone'a, ponieważ akcesorium nie jest już dostępne w większości krajów. stacja 1300x700

Stacja dokująca Lightning wycofana z oferty Apple?

Apple najprawdopodobniej zaprzestało produkcji stacji dokującej Lightning do iPhone’a, ponieważ akcesorium nie jest już dostępne w większości krajów.

Stacja nie jest już dostępna m.in. w Stanach Zjednoczonych. Produkt oznaczony jest jako „niedostępny”. Są jednak wyjątki. Produkt można jeszcze kupić w niektórych krajach europejskich, ale najprawdopodobniej i tam zniknie z półek po wyprzedaniu zapasów.

Stacja dokująca Lightning wycofana z oferty Apple? ciekawostki Stacja dokująca Lightning  Apple najprawdopodobniej zaprzestało produkcji stacji dokującej Lightning do iPhone'a, ponieważ akcesorium nie jest już dostępne w większości krajów. magsafe

Stacja dokująca do iPhone’a była proponowana przez Apple od czasu premiery pierwszego iPhone’a w 2007 roku. Teraz, po prowadzeniu ładowania bezprzewodowego MagSafe prawdopodobnie to akcesorium jest coraz mniej sprzedawane, więc decyzja o wycofaniu wydaje się być słuszna.

A czy Ty, kiedykolwiek używałeś tego akcesorium?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top