Start Apple Pay w ING Banku Śląskim już na dniach polecane, ciekawostki kiedy Apple Pay w ING, ing, Apple Pay w ing, Apple Pay  W listopadzie ubiegłego roku w sieci pojawiły się pierwsze informacje o Apple Pay w ING Banku Śląskim. Wtedy mówiło się, że usługa zostanie wprowadzona za trzy miesiące, czyli na początku roku 2019. ApplePay 4 1183x700

Start Apple Pay w ING Banku Śląskim już na dniach

W listopadzie ubiegłego roku w sieci pojawiły się pierwsze informacje o Apple Pay w ING Banku Śląskim. Wtedy mówiło się, że usługa zostanie wprowadzona za trzy miesiące, czyli na początku roku 2019.

Dziś jeden z naszych czytelników napisał do nas, że z potwierdzonych źródeł wie, iż usługa Apple Pay w ING Banku Śląskim zostanie wprowadzona jak dosłownie napisał ?na dniach?. W wiadomości znalazła się także informacja, że etap szkoleń pracowników dobiega końca i najprawdopodobniej jeszcze w tym  tygodniu usługa zostanie uruchomiona.

Start Apple Pay w ING Banku Śląskim już na dniach polecane, ciekawostki kiedy Apple Pay w ING, ing, Apple Pay w ing, Apple Pay  W listopadzie ubiegłego roku w sieci pojawiły się pierwsze informacje o Apple Pay w ING Banku Śląskim. Wtedy mówiło się, że usługa zostanie wprowadzona za trzy miesiące, czyli na początku roku 2019. ING ApplePay 2

Jest to w sumie wielce prawdopodobne, bo tak jak napisałem na początku pod koniec roku mówiło się, że start usługi przewidziany była właśnie na styczeń 2019. Oczywiście gdy tylko to nastąpi od razu damy Wam znać.

Start usługi niby ma nastąpić już jutro, czyli 15 stycznia 2019 roku. Takie informacje pojawiły się na naszym Twitterze pod tym wpisem. Zatem czekamy!

Aktualizacja

Jak się okazuje dziś rano (15.01.2019) wiele osób zgłasza nam, że przy próbie dodania karty do Apple Pay pojawia się regulamin, a także komunikat, który mówi o wyrażeniu zgody na przekazywanie informacji. Zatem coś się zaczęło dziać!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top