Prezentacja iOS 12 obędzie się 4 czerwca bieżącego roku? polecane, ciekawostki wwdc18, kiedy wwdc 18, kiedy prezentacja iOS 12, iOS 12 kiedy, Apple  Co roku w czerwcu Apple organizuje Worldwide Developers Conference. Dzięki temu wielu programistów, piszących aplikacje na sprzęt z Cupertino może nauczyć się czegoś nowego we współpracy z inżynierami. iOS12

Prezentacja iOS 12 obędzie się 4 czerwca bieżącego roku?

Co roku w czerwcu Apple organizuje Worldwide Developers Conference. Dzięki temu wielu programistów, piszących aplikacje na sprzęt z Cupertino może nauczyć się czegoś nowego we współpracy z inżynierami.

Na ten moment nie ogłoszono jeszcze dokładnej daty tegorocznej imprezy, ale na podstawie “wolnych terminów” w centrum kongresowym McEnery w San Jose, wygląda na to, że od WWDC 18 odbędzie się w dniach od 4 do 8 czerwca.

Prezentacja iOS 12 obędzie się 4 czerwca bieżącego roku? polecane, ciekawostki wwdc18, kiedy wwdc 18, kiedy prezentacja iOS 12, iOS 12 kiedy, Apple  Co roku w czerwcu Apple organizuje Worldwide Developers Conference. Dzięki temu wielu programistów, piszących aplikacje na sprzęt z Cupertino może nauczyć się czegoś nowego we współpracy z inżynierami. WWDC18

Zawsze pierwszego dnia WWDC odbywają się prezentacje najnowszych wersji układowych oprogramowania dla urządzeń mobilnych, komputerów i innych produktów. Prawdopodobnie wtedy ujrzymy między innymi nowy iOS 12.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top