Steam Link - darmowa aplikacja umożliwiająca granie w gry Steam na iPhone, iPad w końcu dostępna w App Store ciekawostki steam na iOS, steam link, iPad, gry, granie w gry steam na iPhone, granie, download, aplikacja steam na iOS  W 2018 roku firma Valve ogłosiła aplikację Steam Link na iOS do strumieniowego przesyłania gier z PC i Mac na iPhone, iPad, ale program nie był dozwolony w App Store. Teraz wszystko się zmieniło. Steam

Steam Link – darmowa aplikacja umożliwiająca granie w gry Steam na iPhone, iPad w końcu dostępna w App Store

W 2018 roku firma Valve ogłosiła aplikację Steam Link na iOS do strumieniowego przesyłania gier z PC i Mac na iPhone, iPad, ale program nie był dozwolony w App Store. Teraz wszystko się zmieniło.

Właśnie firma wydała aplikację, która jest całkowicie darmowa i współpracuje z telefonami iPhone, iPad i Apple TV.

Steam Link - darmowa aplikacja umożliwiająca granie w gry Steam na iPhone, iPad w końcu dostępna w App Store ciekawostki steam na iOS, steam link, iPad, gry, granie w gry steam na iPhone, granie, download, aplikacja steam na iOS  W 2018 roku firma Valve ogłosiła aplikację Steam Link na iOS do strumieniowego przesyłania gier z PC i Mac na iPhone, iPad, ale program nie był dozwolony w App Store. Teraz wszystko się zmieniło. steam 1

Dzięki aplikacji można zdalnie uruchamiać gry z biblioteki Steam. Ważny warunek: urządzenie z systemem iOS musi być w tej samej sieci Wi-Fi, co komputer. Zaleca się używanie routera z obsługą 5 GHz.

Aplikacja otrzymała także wsparcie dla kontrolera Steam, więc możesz grać na smartfonie za pomocą pada Valve. Jest to lepsze niż użycie przycisków ekranowych.

[app 1246969117]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry