iphne nano

Steve Jobs chciał wypuścić iPhone nano

W toczącej się batalii prawnej między Apple i Epic Games pojawił się list od Steve’a Jobsa potwierdzający, że firma chciała wypuścić w 2010 roku iPhone’a nano.

Apple nigdy nie wydało super-małego telefonu, ale e-mail wysłany przez Steve’a Jobsa do innych kierowników firmy pokazuje, że pomysł wypuszczenia iPhone nano był i nawet został opracowany.

iPhone nano

Email jest datowany na październik 2010 i dotyczy planów na rok 2011. Wśród nich było opracowanie iPhone’a nano, który stałby się mniejszą i tańszą alternatywą dla ówczesnych flagowych modeli – „stwórz niedrogi model iPhone’a oparty na iPodzie touch w celu zastąpienia 3GS”.

Steve Jobs chciał wypuścić iPhone nano ciekawostki Steve Jobs, iPhone nano, email, Apple, 2011  W toczącej się batalii prawnej między Apple i Epic Games pojawił się list od Steve’a Jobsa potwierdzający, że firma chciała wypuścić w 2010 roku iPhone’a nano. email
e-mail Steve’a Jobsa.

Część dokumentu zatytułowana „iPhone – Joz & Bob” została wysłana do obecnego wiceprezesa Grega Joswiaka i byłego dyrektora generalnego Boba Mansfielda. E-mail odnosi się również do „Jony” – prawdopodobnie Jony Ive, który miał pokazać „model” lub rendery urządzenia.

Inny wewnętrzny e-mail od Steve’a Jobsa ujawnia, że ​​Apple pracowało nawet nad wersją „Super nano”, czyli prawdopodobnie ulepszoną wersją iPoda nano.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top