Steve Jobs miał rację. Adobe kończy obsługę Flash Playera polecane, ciekawostki jak usunac flash z mac, flash player, flash  Już w 2010 roku Steve Jobs twierdził, że Adobe Flash Player nigdy nie trafi na iPhone'a, ponieważ uznał tę technologię za nieodpowiednią i przestarzałą. flash

Steve Jobs miał rację. Adobe kończy obsługę Flash Playera

Już w 2010 roku Steve Jobs twierdził, że Adobe Flash Player nigdy nie trafi na iPhone’a, ponieważ uznał tę technologię za nieodpowiednią i przestarzałą.

Steve Jobs miał rację, ponieważ firma oficjalnie zaprzestała obsługi wtyczki od 1 stycznia 2021 r., a za niecałe dwa tygodnie zablokuje cały Flash w programie Flash Player.

Oprócz tego Adobe zdecydowanie zaleca, aby wszyscy użytkownicy natychmiast odinstalowali go ze swoich komputerów.

?Odinstalowanie Flash Playera pomoże chronić Twój system, ponieważ Adobe nie zamierza wydawać aktualizacji Flash Playera ani poprawek zabezpieczeń po upływie daty ważności?.

Jak całkowicie usunąć Adobe Flash z komputera Mac

  • Idziemy do Finder – Aplikacje – Narzędzia (alternatywnie możemy wyszukać aplikację Adobe Flash Player Install Manager)
  • Otwieramy Adobe Flash Player Install Manager i klikamy Odinstaluj;

Steve Jobs miał rację. Adobe kończy obsługę Flash Playera polecane, ciekawostki jak usunac flash z mac, flash player, flash  Już w 2010 roku Steve Jobs twierdził, że Adobe Flash Player nigdy nie trafi na iPhone'a, ponieważ uznał tę technologię za nieodpowiednią i przestarzałą. flash 1

  • Czekamy na zakończenie procesu (otrzymamy powiadomienie);

Steve Jobs miał rację. Adobe kończy obsługę Flash Playera polecane, ciekawostki jak usunac flash z mac, flash player, flash  Już w 2010 roku Steve Jobs twierdził, że Adobe Flash Player nigdy nie trafi na iPhone'a, ponieważ uznał tę technologię za nieodpowiednią i przestarzałą. flash 2

Możemy również użyć aplikacji innej firmy, takiej jak CleanMyMac, aby wyszukać i usunąć wszelkie pliki Flash. Pod koniec procesu Safari uruchomi się ponownie.


Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry