Steve Jobs ostatni raz publicznie wystąpił dokładnie 10 lat temu polecane, ciekawostki WWDC 2011, Wideo, Steve Jobs  Dokładnie 10 lat temu założyciel Apple i CEO Steve Jobs wygłosił swoje ostatnie przemówienie na WWDC. Miało to miejsce w roku 2011. jobs

Steve Jobs ostatni raz publicznie wystąpił dokładnie 10 lat temu

Dokładnie 10 lat temu założyciel Apple i CEO Steve Jobs wygłosił swoje ostatnie przemówienie na WWDC. Miało to miejsce w roku 2011.

W tamtych czasach firma nie miała kampusu Apple Park z teatrem Steve’a Jobsa, a coroczne konferencje WWDC zwykle odbywały się w George R. Moscone Convention Center w San Francisco. Głównymi zapowiedziami WWDC 2011 były Mac OS X Lion, iOS 5 i iCloud.

Steve Jobs ostatni raz publicznie wystąpił dokładnie 10 lat temu polecane, ciekawostki WWDC 2011, Wideo, Steve Jobs  Dokładnie 10 lat temu założyciel Apple i CEO Steve Jobs wygłosił swoje ostatnie przemówienie na WWDC. Miało to miejsce w roku 2011. wwdc2

Podczas prezentacji Apple ogłosił obniżenie ceny OS X ze 130 dolarów do 30 dolarów, 10 lat temu nie było darmowych aktualizacji Maca. Nowościami w iOS 5, który był jednym z głównych bohaterów prezentacji to zostały wprowadzone takie funkcje jak AirPlay, synchronizację Wi-Fi z iTunes, gesty wielozadaniowe i wiele więcej.

Szczególną uwagę zwrócono na nową usługę iCloud, którą osobiście wprowadził Jobs. Przez ponad 30 minut Steve mówił o znaczeniu przechowywania w chmurze, które umożliwia dostęp do danych na wszystkich urządzeniach w ekosystemie Apple, w dowolnym miejscu na świecie. Inni producenci gadżetów tego nie mieli.

Steve Jobs ostatni raz publicznie wystąpił dokładnie 10 lat temu polecane, ciekawostki WWDC 2011, Wideo, Steve Jobs  Dokładnie 10 lat temu założyciel Apple i CEO Steve Jobs wygłosił swoje ostatnie przemówienie na WWDC. Miało to miejsce w roku 2011. wwdc3

2,5 miesiąca po WWDC Jobs oficjalnie ogłosił odejście na emeryturę jako CEO Apple z powodu problemów zdrowotnych i polecił na to stanowisko Tima Cooka.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry