OneTech26.08.2019
Steve Jobs wciąż żyje?

Tego jeszcze nie było. Jak się nie mylę w dniu wczorajszym na Reddit pojawiło się zdjęcie przedstawiające osobę, która jest bardzo podobna do Steve Jobs.

Na zdjęciu widzimy nieznanego mężczyznę bardzo podobnego do założyciela Apple, który zmarł 5 października 2011 r. Zwolennicy teorii spiskowych są przekonani, że Jobs sfałszował swoją śmierć i ukrywa się w Egipcie, bo tam właśnie zostało wykonane zdjęcie. ….

Sposób, w jaki siedzi na krześle, przykłada dłoń do twarzy i okularów – wszystko jest takie podobne! – pisze jeden z użytkowników Reddit.

Okrągłe okulary, sposób chodzenia boso i inne czynniki wyraźnie wskazują, że to Jobs. Jedyna rzecz, która tutaj nie pasuje to brak Apple Watcha. Piszemy o tym, bo zdjęcie wywołało nie małą dyskusję i po prostu jestem ciekaw Waszej reakcji. Co Wy o tym myślicie?

Prawdę mówiąc to nie pierwszy raz jak w sieci pojawia się informacja o tym,  że Jobs nadal żyje. Pięć lat temu na Reddit trafiło podobne zdjęcie z tym, że wtedy Jobs rzekomo ukrywał się w Rio de Janeiro.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl