Steve Jobs wciąż żyje? polecane, ciekawostki steve jobs żyje, Steve Jobs, Apple  Tego jeszcze nie było. Jak się nie mylę w dniu wczorajszym na Reddit pojawiło się zdjęcie przedstawiające osobę, która jest bardzo podobna do Steve Jobs. Steve Jobs 1300x700

Steve Jobs wciąż żyje?

Tego jeszcze nie było. Jak się nie mylę w dniu wczorajszym na Reddit pojawiło się zdjęcie przedstawiające osobę, która jest bardzo podobna do Steve Jobs.

Na zdjęciu widzimy nieznanego mężczyznę bardzo podobnego do założyciela Apple, który zmarł 5 października 2011 r. Zwolennicy teorii spiskowych są przekonani, że Jobs sfałszował swoją śmierć i ukrywa się w Egipcie, bo tam właśnie zostało wykonane zdjęcie. ….

Steve Jobs wciąż żyje? polecane, ciekawostki steve jobs żyje, Steve Jobs, Apple  Tego jeszcze nie było. Jak się nie mylę w dniu wczorajszym na Reddit pojawiło się zdjęcie przedstawiające osobę, która jest bardzo podobna do Steve Jobs. jobs 317x350

Sposób, w jaki siedzi na krześle, przykłada dłoń do twarzy i okularów – wszystko jest takie podobne! – pisze jeden z użytkowników Reddit.

Okrągłe okulary, sposób chodzenia boso i inne czynniki wyraźnie wskazują, że to Jobs. Jedyna rzecz, która tutaj nie pasuje to brak Apple Watcha. Piszemy o tym, bo zdjęcie wywołało nie małą dyskusję i po prostu jestem ciekaw Waszej reakcji. Co Wy o tym myślicie?

Prawdę mówiąc to nie pierwszy raz jak w sieci pojawia się informacja o tym,  że Jobs nadal żyje. Pięć lat temu na Reddit trafiło podobne zdjęcie z tym, że wtedy Jobs rzekomo ukrywał się w Rio de Janeiro.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry