Steve Jobs

Steve Jobs zostanie pośmiertnie odznaczony Prezydenckim Medalem Wolności

Założyciel Apple i pierwszy dyrektor generalny Steve Jobs zostanie pośmiertnie odznaczony Prezydenckim Medalem Wolności. Jest to podane na stronie internetowej Białego Domu.

Presidential Medal of Freedom to najwyższe odznaczenie cywilne w Stanach Zjednoczonych, przyznawane osobom, które w szczególny sposób przyczyniły się do dobrobytu, wartości lub bezpieczeństwa narodu, pokoju na świecie lub innych ważnych przedsięwzięć publicznych lub prywatnych.

Steve Jobs zostanie pośmiertnie odznaczony Prezydenckim Medalem Wolności ciekawostki Steve Jobs  Założyciel Apple i pierwszy dyrektor generalny Steve Jobs zostanie pośmiertnie odznaczony Prezydenckim Medalem Wolności. Jest to podane na stronie internetowej Białego Domu. jobs purple 2

„Steve Jobs był współzałożycielem, dyrektorem generalnym i prezesem Apple, dyrektorem generalnym Pixar i pełnił funkcję kierowniczą w The Walt Disney Company. Jego wizja, wyobraźnia i kreatywność doprowadziły do ​​wynalazków, które zmieniły i nadal zmieniają sposób komunikowania się świata, a także przekształcają przemysł komputerowy, muzyczny, filmowy i bezprzewodowy”.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w czwartek 7 lipca w Białym Domu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top