Stowarzyszenie GSMA zabroni rosyjskim firmom udziału w MWC22 ciekawostki Rosja, MWC22  Stowarzyszenie GSMA zabroni niektórym rosyjskim firmom udziału w targach Mobile World Congress 2022 w Barcelonie, które rozpoczynają się 28 lutego. Dwie publikacje informują o tym jednocześnie - TechCrunch i Reuters. MWC2022 1 1300x700

Stowarzyszenie GSMA zabroni rosyjskim firmom udziału w MWC22

Stowarzyszenie GSMA zabroni niektórym rosyjskim firmom udziału w targach Mobile World Congress 2022 w Barcelonie, które rozpoczynają się 28 lutego. Dwie publikacje informują o tym jednocześnie – TechCrunch i Reuters.

Organizatorzy imprezy nie ujawnili nazw firm, które miałyby zostać objęte zakazem udziału, ale zapowiedzieli, że na wystawie nie będzie pawilonu rosyjskiego prezentującego produkty tego kraju.

Stowarzyszenie GSMA zabroni rosyjskim firmom udziału w MWC22 ciekawostki Rosja, MWC22  Stowarzyszenie GSMA zabroni niektórym rosyjskim firmom udziału w targach Mobile World Congress 2022 w Barcelonie, które rozpoczynają się 28 lutego. Dwie publikacje informują o tym jednocześnie - TechCrunch i Reuters. mwc2022 4

Szef GSMA John Hoffman powiedział Reuterowi, że nie ma planów anulowania lub przełożenia MWC 2022, jednak organizacja będzie przestrzegać wszystkich „sankcji i zasad” wobec Rosji. Niektóre firmy znajdują się na liście sankcji, ale środki zezwalają na korzystanie z urządzeń mobilnych tylko wtedy, gdy nie są one przeznaczone do użytku przez rosyjskich urzędników lub ich podmioty stowarzyszone.

Jednak rosyjskie firmy, takie jak operatorzy telekomunikacyjni, mogą wykupić specjalne powierzchnie wystawiennicze, które zapewnią ich obecność na MWC.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top