Studenci otrzymają 200GB darmowej przestrzeni dyskowej w iCloud ciekawostki student, icloud 200 gb, iCloud, Apple, 200gb dla studentów  Podczas wczorajszej konferencji Apple zapowiedziało zwiększenie darmowej przestrzeni dyskowej w iCloud dla studentów. iCloud

Studenci otrzymają 200GB darmowej przestrzeni dyskowej w iCloud

Podczas wczorajszej konferencji Apple zapowiedziało zwiększenie darmowej przestrzeni dyskowej w iCloud dla studentów.

Dzięki temu otrzymają oni 200GB i nie będą musieli się martwić, że darmowe 5GB im nie wystarczy.

To zdecydowany krok naprzód w porównaniu do 5GB dla zwykłego użytkownika. Każdy ze studentów otrzyma 200GB przestrzeni wraz z łatwiejszym zarządzaniem swoim Apple ID.

Studenci otrzymają 200GB darmowej przestrzeni dyskowej w iCloud ciekawostki student, icloud 200 gb, iCloud, Apple, 200gb dla studentów  Podczas wczorajszej konferencji Apple zapowiedziało zwiększenie darmowej przestrzeni dyskowej w iCloud dla studentów. chmura

Wstrzymajcie się z kombinowaniem, ponieważ to działa inaczej w porównaniu do zniżki dla studentów w Apple Music. 200GB przestrzeni należy się wyłącznie studentom, którzy mają nadane Apple ID z uczelni, więc zwykły użytkownik z pewnością nie będzie w stanie posiąść tego planu.

Apple dzięki ClassKit, aplikacji ClassRoom i 200GB darmowej przestrzeni zachęca uczelnie do wejścia w ich ekosystem. Ciekaw jestem jak się to przyjmie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top