Studencka subskrypcja na Apple Music już dostępna także w Polsce. Jest sporo taniej! polecane, ciekawostki Studencka subskrypcja Apple Music, studencka promocja na Apple Music w polsce, studenci, Przecena, Promocja, Polska, muzyka apple, Apple music, Apple, appe music  Wygląda na to, że Apple Music w Polsce doczekało się miłej zmiany. Wiadomość ta na pewno ucieszy wszystkich studentów. Dlaczego? AppleMusic11

Studencka subskrypcja na Apple Music już dostępna także w Polsce. Jest sporo taniej!

Wygląda na to, że Apple Music w Polsce doczekało się miłej zmiany. Wiadomość ta na pewno ucieszy wszystkich studentów. Dlaczego?

Apple wprowadziło dziś specjalną subskrypcję dla studentów, co wiąże się z obniżeniem ceny miesięcznej opłaty o 50%. Jeżeli jesteście studentami, to opłata wyniesie nie 19,99 zł, a jedyne 9,99 zł miesięcznie.

Studencka subskrypcja na Apple Music już dostępna także w Polsce. Jest sporo taniej! polecane, ciekawostki Studencka subskrypcja Apple Music, studencka promocja na Apple Music w polsce, studenci, Przecena, Promocja, Polska, muzyka apple, Apple music, Apple, appe music  Wygląda na to, że Apple Music w Polsce doczekało się miłej zmiany. Wiadomość ta na pewno ucieszy wszystkich studentów. Dlaczego? AppleMusic

Do tej pory subskrypcja dostępna była tylko na terenie Stanów Zjednoczonych, Danii, Australii, Niemczech, Nowej Zelandii, Irlandii i Zjednoczonym Królestwie.

Więcej na ten temat dowiecie się na oficjalnej stronie Apple – tutaj.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry