twitter blue

Subskrypcja Twitter Blue daje coraz więcej przywilejów

W sieci społecznościowej Twitter płatni subskrybenci, czyli osoby mające wykupioną funkcję Twitter Blue mają coraz więcej przywilejów.

Jak się okazuje, subskrybenci Twitter Blue będą mieli pewien priorytet. Firma stwierdziła, że ​​​​użytkownicy „zauważą niewielką preferencję odpowiedzi ze zweryfikowanych kont Blue w stosunku do innych odpowiedzi”. Mówiąc najprościej, odpowiedzi użytkowników, którzy zapłacili za subskrypcję, będą wyższe niż odpowiedzi użytkowników, którzy nic nie płacili. Jak bardzo takie podejście spodoba się większości użytkowników, pozostaje kwestią otwartą. Ale ten podział nie opiera się na łatwości obsługi platformy, jak w przypadku reklamy, ale na priorytetach.

Subskrypcja Twitter Blue daje coraz więcej przywilejów ciekawostki Twitter Blue  W sieci społecznościowej Twitter płatni subskrybenci, czyli osoby mające wykupioną funkcję Twitter Blue mają coraz więcej przywilejów. Twitter blue

Druga zaleta nie jest tak krytyczna. Chodzi o to, że subskrybenci Twittera Blue otrzymują możliwość przesyłania dłuższych filmów: rozmiar został zwiększony z 512 MB do 2 GB, a czas trwania został zwiększony z 10 minut do 60 minut.

To prawda, że filmy można pobrać tylko z komputera, podczas gdy na urządzeniach mobilnych ograniczenie pozostało na tym samym poziomie. Jak Wam się te dodatkowe opcje podobają?

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top