Sugestie Siri i dodatkowe funkcje w Spotlight wreszcie dostępne w Polsce polecane, ciekawostki sugestie siri, spotlight, Apple  Apple po cichu kilka dni temu uruchomiło użytkownikom iOS i macOS w Polsce nowe funkcje. Mówimy o sugestiach Siri i nowych dodatkowych opcjach w Spotlight. spot

Sugestie Siri i dodatkowe funkcje w Spotlight wreszcie dostępne w Polsce

Apple po cichu kilka dni temu uruchomiło użytkownikom iOS i macOS w Polsce nowe funkcje. Mówimy o sugestiach Siri i nowych dodatkowych opcjach w Spotlight.

Od kilku dni w iOS i macOS dostępne są nowe funkcje. Mowa o sugestiach Siri, a także nowych funkcjach w Spotlight. Do tej pory rzeczy te były dostępne w USA czy UK.

Sugestie Siri i dodatkowe funkcje w Spotlight wreszcie dostępne w Polsce polecane, ciekawostki sugestie siri, spotlight, Apple  Apple po cichu kilka dni temu uruchomiło użytkownikom iOS i macOS w Polsce nowe funkcje. Mówimy o sugestiach Siri i nowych dodatkowych opcjach w Spotlight. spotlight

Jak widzicie na powyższych screenach od teraz, gdy wpiszemy coś w Spotlight na iOS czy macOS to w wynikach oprócz tradycyjnego wyszukiwania w e-mail czy innych aplikacjach pojawią się min aplikacje z App Store czy filmy z iTunes Store lub muzyka w Apple Music.

Podobna opcja pojawiła się w Safari. Wystarczy wpisać jakieś słowo, a w wynikach oprócz tych tradycyjnych pojawią się sugestie Siri.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry