Michał21.12.2017
Świąteczna promocja na produkty iMyFone

Firma iMyfone przygotowała świetną promocję na swoje produkty. Niemal wszystkie aplikacje już wkrótce będzie można zakupić o 70% taniej! Ale to nie wszystko.

W tej chwili w super promocji dostępna jest aplikacja iMyFone D-Port Pro.

 iMyFone D-Port Pro to apka, która pozwala w łatwy i szybki sposób wyeksportować konkretne dane (SMSy, kontakty, notatki, zdjęcia, wideo) z naszego iUrządzenia lub kopii zapasowej, także tej dostępnej w iCloud na dysk naszego komputera.

Więcej informacji na temat apki znajdziecie na stronie producenta – tutaj. Normalna cena iMyFone D-Port to $59,95 lecz teraz jest ona dostępna jest za jedyne $9,95. Oferta ważna jest do 5 stycznia 2018 roku. Link do promocji znajdziecie tutaj.

Kolejna promocja dotyczy zakupów rodzinnych. Kup jeden, a otrzymasz drugi zupełnie za darmo. Więcej informacji tutaj. Oferta jest już aktywna i trwa od 19 grudnia do 5 stycznia 2018.

Trzecia i ostatnia okazja, to wspomniana przeze mnie wcześniej promocja -70% na wszystkie produkty. Z promocji jak powyżej możecie skorzystać już teraz. Oferta ważna jest także do 5 stycznia 2018 roku. Więcej informacji tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz